android-60-marshmallow-100608368-primary.idge
همانطور که در جریان هستید، سونی از روز گذشته مرحله دوم به روزرسانی اندروید 6.0 را برای گوشی های خود آغاز کرد و در آن سه گوشی اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact این به روزرسانی را دریافت کردند.

همیشه بعد از انتشار یک آپدیت بسیاری سریعا به دنبال تجربه نسخه جدید هستند تا از ویژگی های اضافه شده به گوشی خود استفاده کنند. یک به روزرسانی گاهی قابلیت ها و امکانات جدیدی را با خود به همراه دارد، اما این نکته نیز نباید فراموش شود که هدف اصلی به روزرسانی ها تنها اضافه شدن ویژگی های جدید نیست!

یکی از مهمترین دلایل آپدیت ها اصولا بهبود عملکرد کلی دستگاه است. ارتقای سیستم عامل دستگاه از اندروید 5.1 به 6.0 یعنی ویژگی های ذاتی اندروید 6.0 در اختیار شماست. حالا ممکن است شرکت ها علاوه بر آنچه که گوگل در نسخه های جدید خود ارائه میکند، ویژگی های بیشتری را به گوشی های خود وارد کنند.

لیست به روزرسانی سونی و وضعیت توزیع گوشی های کاربران نشان میدهد که بسیاری از کاربران فعلی سایت تخصصی اکسپریا یا اندروید 6.0 را دریافت کردند یا اینکه به زودی به روزرسانی مورد نظر برای گوشی های آنها منتشر میشود. به عنوان یک کاربر که فرصت تجربه مارشمالو را دارید انتظارات شما از به روزرسانی هایی که سونی برای شما انجام میدهد چیست؟ آیا از به روزرسانی انجام شده توسط سونی راضی هستید؟ اگر نه چه انتظاری از سونی دارید تا آنها را در به روزرسانی های خود اعمال کند؟ در بخش نظرات ما را همراهی کنید.