xperia_z5_series_pf_15
زمانی تصور یک گوشی موبایل با صفحه نمایش بزرگتر از 3 اینچ بسیار دشوار بود. اما با رشد گوشی های هوشمند و افزایش اثرات آن در زندگی مردم بزرگتر شدن صفحه نمایش گوشی های موبایل امری اجتناب ناپذیر بود.

حدود 5 سال پیش صفحه نمایش های 4 اینچی در دسته بزرگترین صفحه نمایش های موبایل قرار داشتند اما هر سال در کنار رشد تکنولوژی، صفحه نمایش ها نیز بزرگتر شدند. واژه فبلت، واژه ای جدید است که به گوشی های هوشمند غول پیکر که گفته میشود. فبلت ها آمدند تا خلأ موجود در بین گوشی های هوشمند و تبلت ها را پر کنند.

امروزه بیشترین سهم گوشی های هوشمند در بازار را صفحه نمایش های 5 تا 5.5 اینچی اشغال میکنند. اما گاهی اوقات بسیاری از کاربران به ناچار و به خاطر عدم وجود گزینه های مناسبتر در اندازه های کوچکتر یا بزرگتر به گوشی هایی با این ابعاد روی می آورند.

انتخاب یک گوشی هوشمند به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از مهمترین آنها اندازه صفحه نمایش است. بسیاری از افراد اندازه صفحه نمایش را حتی به قدرت سخت افزاری ترجیح داده و آن را ملاک اول در خرید گوشی قرار میدهند. با نظر سنجی این هفته قصد داریم تا به سلایق کاربران سایت تخصصی اکسپریا نگاهی داشته باشیم. به نظر شما ایده آل ترین اندازه صفحه نمایش در یک گوشی هوشمند از نظر شما کدام است؟

ایده آل ترین اندازه صفحه نمایش از نظر شما کدام است؟

نتایج

Loading ... Loading ...