سونی در سال گذشته با معرفی سه گوشی هوشمند از خانواده X رسما سری جدیدی از اسمارت فون های اکسپریا را راه اندازی کرد. راه اندازی خانواده X مصادف شد با کنار گذاشته شدن خانواده Z که در طول سه سال محبوبیت زیادی به دست آورده بود.

سونی با روی کار آوردن سری X سعی در ایجاد تغییرات در گوشی های اکسپریا بود. تغییرات در برخی بخش ها محسوس و در برخی بخش ها نامحسوس بود، اما نتیجه ای که در پایان بدست آمد عملکرد موفق تر سونی در زمینه سودآوری را نشان داده است.

خانواده X که با اکسپریا X، اکسپریا X Performance و اکسپریا XA آغاز شد با تاکید بر سه ویژگی باتری، طراحی و دوربین کار خود را آغاز کرد. اما در برخی زمینه های دیگر نیز شاهد بهبودهایی بوده ایم که نمیتوان به راحتی از کنار آنها گذشت. البته خانواده X در رده های مختلف فعالیت دارد که نمیتوان مدل های میان رده را با پرچمداران سری Z مقایسه کرد. اما در رده پرچمداران دو خانواده، این که چه برتری هایی در خانواده نوپای X ایجاد شده موضوع امروز نظرسنجی ماست.

از بین مجموعه ای از قابلیت ها و ویژگی ها که در سری X و Z جمع شده بودند، به نظر شما کدامیک از گزینه های زیر در سری X پیشرفت بیشتری نسبت به خانواده Z داشتند. اگر گزینه های دیگری در ذهن شماست در دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشترین پیشرفت سری X نسبت به سری Z در کدام بخش بوده است؟

نتایج

Loading ... Loading ...