کم کم به پایان سال 2016 میلادی نزدیک میشویم. سال میلادی، برای اهالی تکنولوژی با نمایشگاه CES شروع میشود و از همان ابتدا، شرکت ها محصولات جدید خود را به نمایش میگذارند.

سونی در طول یکسال گذشته، محصولات متعددی را معرفی و روانه بازار کرد. علاوه بر گوشی های هوشمند که به خوبی از حال و روز آن با خبر هستیم، محصولات دیگری از شاخه های دیگر مثل لوازم جانبی گوشی های هوشمند، تلویزیون ها، اسپیکرها و … وارد بازار ایران شدند.

مثل هر هفته، یکشنبه فرا رسید و یک نظرسنجی جذاب دیگر در انتظار ما است. این بار سوال ما اختصاصاً برای سونی و محصولات این شرکت است. سوالی که میتواند چالش خوبی برای علاقه مندان و دوست داران سونی باشد.

سوال نظرسنجی این هفته ما این است که در طول یک سال گذشته، شما چه محصولاتی را با نام سونی خریداری کردید؟ هر گونه محصول شامل گوشی هوشمند، تلویزیون، پلی استیشن، بلندگو، هدفون، لوازم جانبی موبایل و … که در یکسال گذشته از سونی خریداری کردید را نام ببرید و در صورت امکان قیمت آن را نیز ذکر کنید تا هزینه کلی آنها را هم مورد محاسبه قرار دهیم. این نظرسنجی به صورت کاملا آزاد بوده و گزینه ای را شامل نمیشود. شما در بخش دیدگاه ها نام محصولات مورد نظر را وارد کنید.