sony-xperia-x-ah-ns-logo-7-1600x106712

سونی در تاریخ 22 فوریه 2016 میلادی در کنگره جهانی موبایل بارسلون از خانواده جدید گوشی هایِ سری X خود پرده برداشت، که آغازگر راه جدیدی در بین گوشی هایِ هوشمند اکسپریا شدند. این روز قطعاً از خاطر طرفداران محصولات اکسپریا پاک نمیشود، چون سونی بعد از چند سال فرمانروایی، به کارِ خانواده محبوب Z پایان داد و خانواده X را جایگزین آن کرد.

اکسپریا X، اکسپریا XA و اکسپریا XA Ultra سه سرباز سونی بودند که یکی پس از دیگری در بازارهایِ جهانی عرضه شدند و پس از چندی وارد کشور عزیزمان ایران نیز شدند و هم اَکنون با قیمت بسیار مناسبی در اختیار کاربران قرار دارند. اما این تازه شروع ماجرا برایِ معرفی سری X به جهانیان بود؛ چون سونی برنامه بسیار دقیقی برایِ معرفی اولین پرچمدار قدرتمند از این خانواده را در آینده ای نزدیک داشت.

نهایتاً این مهم محقق شد و سونی در اولین روزهایِ ماه سپتامبر سال 2016 میلادی از پرچمدار جدید و لایق خود با نام اکسپریا XZ و تنها همراهش، گوشی اکسپریا X Compact پرده برداشت. این گوشی ها نیز مدتی است در بازار ایران با قیمت مناسبی در اختیار کاربران قرار دارند و عده بسیار زیادی از طرفداران سونی پرچمدار جدید کمپانی محبوب خود را خریداری کرده اند یا قصد خرید آن را در آینده ای نزدیک دارند.

اما حالا که در آخرین هفته هایِ سال 2016 میلادی به سر میبریم، قصد داریم ببینیم سری محصولات خانواده X را در اولین سالِ خود چگونه ارزیابی میکنید؟ آیا از محصولات این خانواده راضی هستید؟ آیا سونی توانسته است با معرفی خانواده X خاطرات خوب خانواده Z را برایِ شما تکرار کند و به نیازهایِ شما پاسخ مثبت دهد؟ مثل همیشه از طریق بخش نظرات منتظر نقطه نظرات گرم شما همراهان همیشگی هستیم…