xperia_z5_series_pf_13
آنهایی که از گذشته تا امروز با سونی موبایل همراه هستند، شاهد تغییر سیاست های این شرکت در بخش موبایل بودند. سونی موبایل از سال 2013 تقسیم بندی گوشی های خود را با یک برنامه منظم به انجام رساند و از سال 2014 نیز این نظم را بیشتر نمود.

در سال گذشته سونی گوشی های اکسپریا را به چهار خانواده تقسیم کرد. خانواده Z که گل سرسبد اسمارت فون های سونی هستند، خانواده M که میان رده های سونی را تشکیل میدهند، خانواده C که فبلت های با محوریت دوربین سلفی قدرتمند شناخته میشوند و خانواده E که در پایینترین سطح گوشی های موجود قرار میگیرند.

در سال جدید شایعاتی مطرح است که سونی خانواده گوشی های خود را محدودتر کند و احتمالا در این بین یک یا دو خانواده را به کلی از خط تولید خود حذف کند. اینجاست که حذف یک خانواده حتی اگر در بازار جایگاه مورد قبولی هم نداشته باشد برای عده ای موجب ناراحتی خواهد شد.

سوال نظرسنجی این هفته ما این هدف را دنبال میکند که دیدگاه های شما در خصوص سیاست فروش سونی موبایل را مورد ارزیابی قرار دهیم. به نظرشما سونی باید کدام سیاست را برای سال جدید انتخاب کند؟ و اینکه شما کدام مورد را بیشتر ترجیح میدهید؟ حدالامکان دلیل خود را از این انتخاب و نیز ارزیابی خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

سیاست فروش سونی را در کدام حالت بیشتر میپسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...