Android-M
سونی سال 2009 و در زمانی که تلفن های همراه خود را با همکاری اریکسون و با نام سونی اریکسون عرضه میکرد، اولین تلفن هوشمند اندرویدی خود را معرفی کرد. اکسپریا X10 اولین گوشی هوشمند اندرویدی با نام اکسپریا بود که سونی اریکسون از اندروید 1.6 در آن استفاده کرده بود.

سونی نزدیک به 7 سال است که با سیستم عامل گوگل گوشی های خود را به بازار عرضه میکند و یکی از قدیمی ترین شرکت هایی نیز محسوب میشود که به استفاده از اندروید روی آوردند.

اگر اندروید 1.0 و 1.1 که نسخه آلفا و بتا محسوب میشدند را به حساب نیاوریم، اندروید 1.5 تنها نسخه ای بود که قبل از روی آوردن سونی اریکسون به اندروید در گوشی های هوشمند استفاده شده بود. البته سونی نسخه های 2.0 و 2.2 را نیز هیچگاه در گوشی های هوشمند خود استفاده نکرده بود.

بسیاری از کاربران امروزی سایت ما از همراهان قدیمی سونی هستند که از سال ها قبل تجربه کار با گوشی های اکسپریا را دارند. برخی از زمین های خاکی اندروید 1.6 همراه اکسپریا بودند و برخی دیگر نیز در آخرین سال حیات سونی اریکسون، اندروید 2.3 را در گوشی خود تجربه کردند. در مقابل نیز گروه زیادی بودند که از برندهای دیگر در سال های اخیر به سونی روی آوردند.

با شما هستیم تا نظرسنجی این هفته را با همین موضوع پیگیری کنیم. شما که هم اکنون از کاربران گوشی های اکسپریا هستید از چه زمانی و کدام نسخه اندروید به خانواده اکسپریا پیوستید؟ در نظرسنجی ما شرکت کنید و در صورت تمایل نام گوشی خود را نیز ذکر کنید.

شما از کدام نسخه اندروید تجربه کار با گوشی های اکسپریا را دارید؟

نتایج

Loading ... Loading ...