Z5-600x300
این روزها، گوشی های هوشمند به ابزارهایی ضروری در زندگی ما بدل شدند. همانند لوازم خانگی مثل تلویزیون، یخچال، جارو برقی و … که در هر خانه ای یافت میشود، گوشی های هوشمند نیز یکی از لوازم ضروری هر شخص میباشد که نداشتن آن محدودیت های زیادی را به همراه دارد.

داشتن یک گوشی هوشمند تقریبا یک نیاز در زندگی افراد است اما اینکه گوشی هوشمند از چه طبقه ای و در چه محدوده قیمتی قرار داشته باشد موضوع متفاوتی است. عده ای بدون توجه به قیمت برای یک گوشی هوشمند، تا جایی که امکان دارد هزینه میکنند اما برخی دیگر حاضر به حذف برخی قابلیت ها و در نتیجه خرید یک گوشی ارزان قیمت هستند.

گوشی های هوشمند موجود در بازار کشور ما تقریبا از محدوده قیمت 300 هزار تومان شروع شده و تا حدود 3 میلیون تومان ادامه دارد. تعداد گوشی های با قیمت بالای 2 میلیون در بازار آنچنان زیاد نیست و اغلب آنها نیز بعد از مدت کوتاهی به محدوده قیمت زیر 2 میلیون تومان سقوط میکنند.

پرچمداران فعلی بازار معمولا در حدود 1.5 تا 2 میلیون تومان قیمت دارند که از پس آنها پرچمداران قدیمی و میان رده های قدرتمند هستند که بین 1 تا 1.5 میلیون تومان ارزش گذاری شدند. بعد از آنها نیز مدل های میان رده و ارزان قیمت طبقات قیمتی دیگر بازار را تشکیل میدهند.

طبق برنامه هفتگی امروز هم قصد داریم تا با یک نظرسنجی دیگر شما را با خود همراه کنیم. موضوع نظرسنجی این هفته مقدار هزینه ای است که شما برای خرید گوشی های هوشمند خود متحمل شدید. به عبارتی سوال ما از شما این است که برای خرید گوشی های هوشمند حاضر هستید تا چه اندازه هزینه کنید؟ در این نظرسنجی شرکت کنید.

شما برای خرید یک گوشی هوشمند چه مقدار هزینه کردید؟

نتایج

Loading ... Loading ...