Z-series-9
سونی از سال 2009 و در زمان همکاری با اریکسون، اولین اسمارت فون اندرویدی خود را با نام اکسپریا X10 معرفی کرد. این گوشی اولین گوشی اندرویدی با پیشوند اکسپریا بود اما اولین اسمارت فون سونی اریکسون با نام اکسپریا نبود! اکسپریا X1 و اکسپریا X2 اولین تجربه های سونی اریکسون با این نام بودند که همراه با سیستم عامل منسوخ شده ویندوز موبایل معرفی و به بازار عرضه شدند.

برخی از کاربران سایت تخصصی اکسپریا و آنهایی که هم اکنون یکی از گوشی های اکسپریا را در اختیار دارند، به تازگی وارد خانواده بزرگ سونی شدند اما در مقابل برخی از کاربران هستند که از قدیم همواره همراه همیشگی سونی بوده و به کرار تجربه استفاده از گوشی های سونی را داشته اند.

اکثریت بازدیدکنندگان سایت تخصصی اکسپریا هم اکنون یا یکی از گوشی های اکسپریا را در اختیار دارند و یا تجربه استفاده از اسمارت فون های سونی را داشتند. برخی به تعداد کم و برخی دیگر نیز بارها و بارها مدل های مختلف از اکسپریا را تجربه کردند.

وفاداری بسیاری از کاربران به سونی و اسمارت فون های این شرکت بارها برای ما ثابت شده است اما این بار در نظر داریم تا نظرسنجی هفته خود را با موضوع گوشی های کاربران برگزار کنیم. همانطور که در جریان هستید سایت تخصصی اکسپریا به تازگی و بر اساس برنامه منظم خود، در روز یکشنبه هر هفته یک نظرسنجی را بین کاربران خود برگزار میکند. این هفته نیز سوال ما از شما این است که تا به حال چند گوشی هوشمند از خانواده اکسپریا را در اختیار داشتید؟

خواهش ما از شما این است که در این نظرسنجی شرکت کنید و در صورت امکان نام گوشی های خود را از ابتدا تا امروز نیز بنویسید. به این نکته توجه کنید که موضوع اصلی این نظرسنجی گوشی های اکسپریا است و اگر شما تجربه استفاده از گوشی های قدیمی سونی اریکسون را که نام اکسپریا را با خود به همراه نداشتند، دارید در این نظرسنجی وارد نکنید.

تا به حال چند گوشی هوشمند از خانواده اکسپریا را در اختیار داشتید؟

نتایج

Loading ... Loading ...