xperia_z5_series_pf_41
در گذشته، اگر کسی قصد خریداری یک گوشی موبایل را داشت، هیچ راهی به جز مراجعه به بازار موبایل و انتخاب یک مدل مورد پسند برای او وجود نداشت. اما امروزه و با گسترش فروشگاه های اینترنتی، بسیاری تمایل به خرید محصولات خود به صورت آنلاین دارند.

رفته رفته به افرادی که از فروشگاه های آنلاین به خرید گوشی های خود اقدام میکنند بیشتر میشود. اما هنوز هم بسیاری هستند که روش های سنتی را پسندیده و خرید حضوری از فروشگاه ها را به خرید آنلاین ترجیح میدهند.

به طور کلی، دو نوع خرید برای گوشی های هوشمند در کشور ما رواج دارد. یکی خرید گوشی های نو و آکبند و دیگری گوشی های کارکرده است که هر دو به صورت های حضوری و غیر حضوری صورت میگیرد. در مجموع روش های مختلفی وجود دارد که کاربران از طریق آنها اقدام به خریداری گوشی های هوشمند خود میکنند.

طبق روال هر هفته، نظرسنجی این هفته ما به روش خرید گوشی های هوشمند شما کاربران عزیز اختصاص دارد. سوال ما از شما این است که گوشی های خود را به چه صورت خریداری میکنید؟ از طریق مراجعه حضوری در فروشگاه و یا به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی؟ گوشی هوشمندی که خریداری میکنید نو است یا کارکرده؟ در این نظرسنجی شرکت کنید و حدالامکان دلایل خود را برای این انتخاب نیز بیان کنید.

شما گوشی های خود را به چه صورت خریداری میکنید؟

نتایج

Loading ... Loading ...