Best-New-Year-Smartphone’s-of-2016
به طور قطع قریب به اتفاق کاربران سایت تخصصی اکسپریا، سابقه کار با یک اسمارت فون از خانواده اکسپریا را داشته باشند. شاید بسیاری بر اساس تحقیق و بررسی ویژگی ها و مزایای مورد نظر خود یک اسمارت فون از خانواده اکسپریا با انتخاب کردند و برخی دیگر نیز بر اساس تعصبی که بر روی این برند دارند حاضر به استفاده از هیچ محصول دیگری نیستند

همواره صحبت های جنجالی زیادی میان کاربران اکسپریا و دیگر برند های معتبر رد و بدل میشود. برخی به شدت به مقابله با رقبای سونی و محصولات آنها میپردازند و برخی دیگر نیز در کنار اکسپریا، محصولاتی دیگر را نیز میپسندند.

طبق روال یکشنبه های هر هفته، امروز نیز قصد داریم تا با برگزاری یک نظرسنجی سلیقه کاربران این سایت را مورد تحقیق قرار دهیم. اینکه شما در کنار یک محصول از خانواده اکسپریا، به چه محصول دیگری نیز علاقه دارید. ما سعی کردیم در این نظر سنجی نام چند برند که در حال حاضر در کشور ما نیز محبوب و پرفروش هستند را وارد کنیم. این نظر سنجی باعث میشود محبوب و منفورترین برند را برای علاقه مندان به اکسپریا تشخیص دهیم. پس حتما در این نظر سنجی شرکت کنید. حدالامکان دلایل خود را نیز برای این انتخاب بیان کنید.

انتخاب شما بعد از سونی کدامیک از برندهای زیر است.

نتایج

Loading ... Loading ...