Sony-Xperia-Z5-camera-AA-840x478سال ها قبل، وقتی که برای اولین بار گوشی های موبایل به قابلیتی مثل عکاسی مجهز شدند، کمتر کسی فکر میکرد که روزی دوربین های موبایل آنقدر حرفه ای شوند که بسیاری را از خرید دوربین های عکاسی بی نیاز کنند. اما امروزه به عینه میبینیم که به جز آن دسته از عکاسان حرفه ای که نیاز خود را تنها با دوربین های عکاسی مدرن تامین میکنند، دیگران به همین دوربین های موبایل بسنده کرده و کمتر سراغ خرید دوربین های عکاسی میروند.

امروزه کاربران در هنگام خرید یک گوشی هوشمند به قابلیت های عکاسی آن توجه زیادی دارند. دوربین یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید یک گوشی هوشمند است که نقشی اساسی در انتخاب مشتریان دارد.

در اینکه دوربین گوشی های هوشمند یکی از مهمترین قسمت های آنها را تشکیل میدهند شکی نیست اما بسیاری دوربین را فقط در مواقع ضروری به کار برده و معمولا زیاد تمایلی به استفاده از آن ندارند. اما در مقابل آنهایی که علاقه به عکاسی دارند مداوم از دوربین گوشی خود برای عکسبرداری استفاده میکنند.

مثل یکشنبه هر هفته، امروز هم با نظرسنجی هفتگی در خدمت شما هستیم. این بار میخواهیم میزان تمایل شما به استفاده از دوربین گوشی های هوشمند را بسنجیم. شما معمولا چقدر از دوربین گوشی های هوشمند خود استفاده میکنید؟ در این نظرسنجی شرکت کرده و در ادامه به ما بگویید به طور میانگین حدوداً چند عکس یا فیلم با گوشی های هوشمند خود در هر روز میگیرید؟

شما به طور میانگین چقدر از دوربین گوشی هوشمند خود استفاده میکنید؟

نتایج

Loading ... Loading ...