Z5_Premium_Lifestyle_CHROME_DESIGN
گوشی های هوشمند، این روزها به عضو جدایی ناپذیر زندگی ما بدل شدند. اگر روزی تلفن های همراه تنها ابزاری برای برقراری تماس بودند امروزه برقراری تماس یکی از کوچکترین کارهایی است که گوشی های موبایل انجام میدهند!

نقش گوشی های هوشمند در زندگی ما آنقدر پر رنگ شدند که همه ما ساعت ها در روز را با آنها سپری میکنیم. تماشای فیلم یا گوش دادن به موزیک، وبگردی، حضور در شبکه های اجتماعی، بازی و … مجموعه ای از کارهایی است که امروزه همه و همه توسط یک دستگاه کوچک به اسم گوشی هوشمند ایفا میگردد.

نوع استفاده از گوشی های هوشمند در بین افراد مختلف متفاوت است. برخی ساعت های زیادی از روز را در شبکه های اجتماعی سپری میکنند اما برخی دیگر گوشی های موبایل را به عنوان ابزاری برای کار و برخی دیگر وسیله ای برای بازی میبینند. مثل یک شنبه های هر هفته این هفته نیز نظرسنجی ما اختصاص دارد به این سوال که مهمترین استفاده شما از گوشی های هوشمند چیست؟ ما از بین مصارف مختلفی که برای گوشی های هوشمند متصور است موارد زیر را در نظر گرفتیم. اگر مهمترین موارد مصرف شما از گوشی هوشمند در گزینه های زیر نیست گزینه سایر را انتخاب کنید. در صورت امکان نیز در خصوص نوع مصرف خود و اینکه چقدر از روز را صرف استفاده از گوشی موبایل میکنید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مهمترین استفاده شما از گوشی های هوشمند چیست؟

نتایج

Loading ... Loading ...