شاید روز اول که به دنیای اندروید مهاجرت کردید، برنامه های زیادی را در اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود مشاهده کردید که نحوه کار با آنها را اصلا نمیدانستید. حتی بعد از گذشت زمان هم شاید هنوز بسیاری از برنامه های پیش فرض در گوشی خود را نشناسید!

تمام شرکت های سازنده گوشی های هوشمند، معمولا چندین و چند برنامه را به صورت پیش فرض در دستگاه های خود قرار میدهند که بر حسب نیاز مشتریان آنها انتخاب شده است. اما کمتر کسی را مشاهده میکنیم که از تمام برنامه های موجود در گوشی استفاده کند.

برنامه های مختلفی مثل برنامه پخش فایل های صوتی و تصویری، آلبوم، تقویم، ضبط کننده صدا، ماشین حساب، برنامه های گوگل و … به صورت پیش فرض در گوشی های ما نصب شده بودند اما تمام این برنامه ها، جایگزین های دیگری دارند. ممکن است بعضی از شما یک موزیک پلیر دیگر یا یک برنامه نمایش عکس غیر از آلبوم اکسپریا را انتخاب کرده و از آن استفاده کنیم.

با این نظرسنجی قصد داریم تا میزان ارتباط شما را برنامه های پیش فرض گوشی های سونی را بسنجیم. اعداد این نظرسنجی به صورت تقریبی است و نیاز به محاسبه دقیق برنامه هایی که استفاده میکنید نیست. فقط از بین تمامی برنامه هایی که به صورت پیش فرض بر روی گوشی شما نصب بودند اعم از تمامی برنامه های گوگل، برنامه های آلبوم، موزیک، ویدئوپلیر، دوربین، ایمیل و … حدود چند درصد از آنها برای شما کاربرد دارند و برای چه برنامه هایی، از گزینه های جایگزین استفاده میکنید؟ در این نظرسنجی شرکت کرده و در صورت امکان گزینه های جایگزین خود را نیز برای ما بگویید.

از چند درصد برنامه های پیش فرض در گوشی های سونی استفاده میکنید؟

نتایج

Loading ... Loading ...