sony-xperia-xz-review-5
سونی یکی از کمپانی های قدیمی در زمینه ساخت تلفن های همراه است. معمولا شرکت های کهنه کار در هر شاخه ای، طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارند. سونی نیز از این قاعده مستثنی نیست و طرفداران خاص و بعضاً متعصبی دارد که سونی را انتخاب اول و آخر خود قرار میدهند.

کاربران گوشی های هوشمند را میتوان به دو بخش تقسیم کرد. گروه اول که با توجه به یک برند انتخاب خود را میکنند. مثلا انتخاب آنها سونی است و حالا با توجه به نیازهای خود یکی از گوشی های سونی را انتخاب میکنند. اما گروه دوم که به نیازهای خود توجه میکنند و سپس از بین برندهای موجود یک گوشی را مطابق با همان نیازها خریداری میکنند.

نظرسنجی امروز ما، شاید یکی از جالب ترین نظرسنجی هایی باشد که تاکنون در اکسپریان داشتیم. اینکه دو گوشی هوشمند آخر شما متعلق به کدام کمپانی ها بود؟ هدف نظرسنجی امروز ما این است که انتخاب کاربران و اینکه از کدام برندها به سونی و یا از سونی به کدام برندها کوچ کرده اند را بهتر مشاهده کنیم.

در هر کدام از گزینه های این نظرسنجی نام دو کمپانی به ترتیب قرار گرفته است. به این صورت که “از سونی به سونی” یعنی هم گوشی قبلی شما و هم گوشی فعلی شما سونی بوده است و “از سامسونگ به سونی” یعنی گوشی قبلی شما سامسونگ بوده و الان سونی را انتخاب کردید. امیدواریم در این نظرسنجی شرکت کرده و در صورت امکان دلایل خود را برای انتخاب نیز بیان کنید.

دو گوشی هوشمند آخر شما متعلق به کدام کمپانی ها بود؟

نتایج

Loading ... Loading ...