مدت زمان زیادی از ورود اکسپریا XZ Premium به بازار کشورمان نمیگذرد که در همین مدت کم استقبال گسترده ای از این تلفن هوشمند قدرتمند به عمل آمده است. متاسفانه در روزهای نخست سرعت عرضه و موجودی این گوشی محبوب در بازار ایران بسیار کم بود که باعث شد بسیاری از علاقه مندان با وجود آمادگی کامل همچنان موفق به خرید این دستگاه نشوند.

اکسپریا XZ Premium با سه رنگ کروم درخشان، مشکی اقیانوسی و صورتی برنزی در جهان عرضه شده که از بین این سه رنگ، دو رنگ نخست در بازار ایران موجود است. سونی برای دومین بار رنگ خاص کروم را برای گوشی های هوشمند خود برگزیده که اولین بار در اکسپریا Z5 Premium این اتفاق رخ داده بود.

در اکسپریا Z5 Premium کفه ترازو به نفع رنگ کروم سنگینی کرده بود به طوری که فروش این رنگ به تنهایی از دو رنگ دیگر بیشتر بود. اما تا این لحظه آمارهایی که از فروش اکسپریا XZ Premium در ایران بدست ما رسیده، محبوبیت بیشتر رنگ مشکی اقیانوسی را نسبت به کروم درخشان نشان میدهد.

حالا سوال واقعی اینجاست که کدامیک از این دو رنگ نزد کاربران ایرانی محبوبیت بیشتری دارد؟ قطعاً پاسخ این سوال میتواند برای فروشندگان اکسپریا XZ Premium که از سلیقه مشتریان این دستگاه بی خبر هستند بسیار مفید واقع گردد. با نظرسنجی امروز به دنبال دستیابی به پاسخ این سوال هستیم که کدام یک از دو رنگ مشکی و کروم طرفداران بیشتری دارد؟

کدامیک از رنگ های اکسپریا XZ Premium را بیشتر میپسندید؟

نتایج

Loading ... Loading ...