screenshot-165
سونی سال گذشته و در قسمتی از تیزر ویدئویی فیلم جیمز باند، از اکسپریا Z5 استفاده کرده بود. اینگونه حربه ها برای تبلیغ گوشی های هوشمند اکسپریا در فیلم ها اتفاقی تازه ای نیست که سونی آن را به کار میگیرد.

این حرکت تبلیغاتی، امسال به گونه ای متفاوت برای اکسپریا XZ رخ داده است. سونی ساعاتی قبل، تیزر ویدئویی بازی جدید Uncharted را منتشر کرد که در قسمت های مختلف آن، اکسپریا XZ به نمایش گذاشته شده است.

بازی Uncharted: The Lost Legacy نسخه ای مستقل از بازی آنچارتد است که سونی امروز به صورت رسمی آن را معرفی کرد. معرفی این بازی با انتشار یک تیزر ویدئویی از گیم پلی آن همراه بود که در چند قسمت از آن، یک گوشی هوشمند که کاملا با اکسپریا XZ تطابق دارد نمایش داده شده است.

نکته جالب اینجاست که در این ویدئو، تاریخی که در روی صفحه نمایش گوشی نشان داده میشود مربوط به 28 ژولای یعنی حدود یک ماه پیش از معرفی اکسپریا XZ است. با این حال به خوبی مشخص است که این گوشی هوشمند چیزی جز اکسپریا XZ نیست. نقش اکسپریا XZ در این تیزر بسیار پررنگ است که به نظر سونی در هنگام ساخت این تیزر به صورت کاملا هوشمندانه سعی در تبلیغ اکسپریا XZ نیز داشته است.

screenshot-163

screenshot-157

screenshot-161

screenshot-164

در تصاویر بالا به خوبی مشاهده میکنید که اکسپریا XZ در تیزر ویدئویی بازی جدید Uncharted حضور دارد. با این حال حتما پیشنهاد میکنیم تیزر ویدئویی این بازی را نیز در ادامه تماشا کنید. با این کار با یک تیر دو نشان میزنید! هم اکسپریا XZ را در این ویدئو تماشا میکنید و هم گیم پلی خارق العاده بازی جدید سونی را مشاهده خواهید کرد.