xperia-xz-1

حدود چند هفته از معرفی پرچمدار جدید سونی و تنها همراهش در نمایشگاه IFA 2016 میگذرد و با توجه به ورود بسیار سریع گوشی اکسپریا X Compact و آغاز پیش فروش گوشی اکسپریا XZ، باید کم کم منتظر بررسی هایِ به عمل آمده از گوشی هایِ مذکور باشیم.

سونی بر رویِ دوربین پرچمدار جدید خود و تنها همراهش بسیار مانور داده است و همگان منتظر هستند آزمایشات انجام شده بر رویِ دوربین پرچمدار جدید سونی منتشر شود تا ببیند حرف هایِ گفته شده چقدر با واقعیت هایِ موجود تفاوت دارند و آیا تبلیغات صورت گرفته واقعیت دارند یا خیر.

همیشه یکی از بررسی هایِ جذاب گوشی هایِ پرچمدار اکسپریا، بحث بررسی دوربین این خانواده از گوشی هایِ اکسپریاست. ساعاتی پیش یکی از منابع خبری ما که اکسپریا XZ به دستش رسیده است، عکس هایی با این گوشی هوشمند جذاب شکار کرده، که ما را بیش از پیش برایِ ورودش به بازارهایِ جهانی مشتاق میکند.

این تصاویر بر رویِ کیفیت 8 مگاپیکسل تنظیم شده اند و تقریباً در شرایط هایِ نوری مختلف دوربین اکسپریا XZ سونی را به چالش کشیده است. توصیه میکنیم اگر از طرفداران گوشی اکسپریا XZ هستید یا قصد خرید آنرا دارید، تماشایِ این تصاویر جذاب را از دست ندهید…

[ برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی، بر روی هر عکس کلیک کنید ]