ePrice_Xperia-M5-Gold_12-640x440
قطعا شما نیز دوست دارید بدانید که دوربین 21 مگاپیکسلی میان رده قدرتمند سونی، اکسپریا M5 که حتی از پرچمداران هم دوره خود، پارا فراتر گذاشته است، در حالات مختلف مثل شب، روز و حالت HDR چگونه خواهد بود. پس در ادامه همراه ما باشید!

همانطور که میدانید سونی با معرفی یک گوشی میان رده یعنی اکسپریا M5 تعجب همگان علی الخصوص طرفداران خودش را برانگیخت، دلیل این امر هم مشخصات قدرتمندی بود که برای این گوشی در نظر گرفته شده بود، برای مثال دوربین این گوشی، حتی از پرچمداران هم دوره خود قدرتمندتر بود، سونی تا قبل از معرفی اکسپریا Z5، در تمامی پرچمدارانش از دوربین 20.7 مگاپیکسلی استفاده کرده بود، اما به یکباره با معرفی اکسپریا M5، دوربین 21 مگاپیکسلی خودش را به رخ رقبا کشید و این برای یک میان رده کاملا تحسین برانگیز است!

اما پس از مدت کوتاهی شایعاتی بین طرفداران پراکنده شد مبنی بر این که دوربین اکسپریا M5 با وجود اعداد و ارقام بهتر بر روی کاغذ توان رقابت با پرچمدارانی که از دوربین 20.7 مگاپیکسلی برخوردار هستند را ندارد، توجیه این افراد نیز، میان رده بودن اکسپریا M5 بود، زیرا آنها معتقد بودند که یک گوشی میان رده از یک شرکت، به هر حال توان رقابت با پرچمدار آن شرکت را نداشته و نخواهد داشت!

هرچند به جرات میتوان گفت که اکسپریا M5 در برخی مشخصات ظاهری و باطنی قطعا پایین تر از گوشی هایی مانند اکسپریا Z3 و Z3 پلاس قرار میگیرد، اما در بخش دوربین این قضیه متفاوت است و اکسپریا M5 نه تنها بر روی کاغذ بلکه در عمل نیز عکسهای بسیار خوب و با کیفیتی را در شرایط مختلف به ثبت میرساند که اگر نگوییم بهتر از دوربین 20.7 مگاپیکسلی پرچمداران گذشته است، به طور حتم نیز نمیتوانیم بگوییم که در سطح پایین تری از آن قرار دارد. سخن را کوتاه میکنیم و در ادامه شما را به دیدن عکسهای گرفته شده با دوربین 21 مگاپیکسلی اکسپریا M5 در شرایط مختلف دعوت میکنیم. با دیدن تصاویر شما نیز به این نکته پی خواهید برد که اکسپریا M5 در تمامی شرایط توانایی بسیار خوبی در ثبت تصاویر دارد. در ادامه تصاویر را مشاهده کنید و نظرات خود را درباره کیفیت و چگونگی آن ها با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید!