xperia-xz-28
اوایل این هفته بررسی تخصصی اکسپریا XZ را از سایت اکسپریان خواندید. این بررسی تخصصی با بیش از 20 هزار کلمه، کامل ترین و جامع ترین نقد و بررسی یک گوشی هوشمند بود که میتوانستید بخوانید.

ما در این بررسی سعی کردیم تا تمامی جوانب این گوشی هوشمند را مورد ارزیابی قرار داده و بررسی کنیم. سعی ما بر این بود تا راهنمای کاملی برای علاقه مندانی که قصد خرید این دستگاه را دارند باشیم.

اما ممکن است برخی از جنبه های این دستگاه، از دست ما در رفته باشد. امروز در این مبحث قصد داریم تا جلسه ای با عنوان پرسش و پاسخ پیرامون اکسپریا XZ برگزار کنیم.

شما هر گونه سوال و نکته مبهمی که از اکسپریا XZ دارید را از ما بپرسید. در بخش نظرات سوالات خود را مطرح کنید تا ما به آن پاسخ دهیم. در ابتدا دو خواهش از شما داریم: یک اینکه تنها سوالاتی که مربوط به اکسپریا XZ است را از ما بپرسید و دوم اینکه سوالاتی را مطرح کنید که در بررسی تخصصی این دستگاه به آن اشاره نکرده ایم. پس ابتدا بررسی تخصصی این دستگاه را مطالعه کرده و در صورتی که سوالی از آن در ذهن شما ایجاد شده آن را از ما بپرسید.

ما سعی میکنیم تا به تمامی سوالات شما در این مبحث پاسخ دهیم. مهلت طرح سوال از سوی شما تا ساعت 24 فردا شب خواهد بود. سوال از شما، پاسخ از ما.