up19245pw1443809294_up37533pw1443382076_up39795pw1440506803_ry
برنامه فلش تولز برای بسیاری از کاربران اکسپریا یک ابزار مهم و کاربردی است که از آن بارها و بارها برای انجام فعالیت های مختلف استفاده میکنند. فلش تولز که توسط یک تیم غیر رسمی و جدا از سونی توسعه می یابد آنقدر در بین کاربران محبوب بوده که بسیاری از آن برای آپگرید گوشی های خود به جای آپدیت مستقیم از طریق برنامه های سونی استفاده میکنند.

اصلی ترین کار برنامه فلش تولز نصب رام های رسمی گوشی های اکسپریا است. اما علاوه بر آن امکانات فراوان دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد. برنامه فلش تولز اخیرا به نسخه v0.9.19.x آپدیت شده ولی این نسخه معمولا با مشکلات زیادی در هنگام فلش کردن دستگاه همراه است.

بسیاری از کاربران که این نسخه را برای انجام کارهایی نظیر فلش گوشی های اکسپریا دریافت کردند با خطاها و مشکلات زیادی حین فلش مواجه شدند. عده ای به ناچار به نسخه های قدیمی بازگشتند. اما برای آنهایی که گوشی هایشان در لیست نسخه های قبلی قرار ندارد چاره ای جز استفاده از نسخه 0.9.19 ندارند!

به طور حتم هیچ مشکل و خطایی نیست که راه حلی برای آن نباشد. مشکلات نسخه جدید برنامه فلش تولز نیز از همین قاعده پیروی میکند. برای حل این مشکلات مجموعه ای از خطاهای موجود در نسخه جدید برنامه فلش تولز جمع آوری شده و راه ساده ای برای حل مشکل آن نیز ارائه شده است.

شما میتوانید از لینک زیر در انجمن، این موضوع را مشاهده کرده و مشکلات و خطاهای پدید آمده برای خود را به آسانی حل کنید. با تشکر ویژه از Masoud.ser

مشاهده موضوع در انجمن