امشب آخرین شب سال 1395 است، سال 1395 با تمام تلخی و شیرینی به پایان رسید و تا ساعاتی دیگر سالی نو در انتظار ماست. در سالی که گذشت سایت تخصصی اکسپریا سعی در پوشش کامل خبری حواشی و اتفاقات پیرامون سونی موبایل داشته و در این راه همواره شما دوستان عزیز را در کنار خود احساس کرده است.

کاربران سایت قطعا بزرگترین سرمایه ما هستند. سرمایه بزرگ که داشتن آن ضامن موفقیت ماست. کاربران ما بدون شک بخشی جدا ناپذیر از سایت تخصصی اکسپریا هستند که تمامی روزهای سخت با ما همراه بودند. ما بر خود واجب دانستیم تا کاربران را از اتفاقاتی که پیرامون سایت تخصصی اکسپریا در سال 1395 گذشت با خبر کنیم. به همین خاطر در آخرین شب سال خلاصه ای از آمارهای مرتبط با سایت تخصصی اکسپریا را گردآوری کردیم که با هم تماشا خواهیم کرد.


 

تعداد کل بازدید 15659297 بازدید
تعداد کل اخبار 1674 خبر
تعداد کل نظرات 47756 نظر
بیشترین بازدید 128495 بازدید (11 شهریور)
بیشترین نفرات آنلاین 832 نفر (11 شهریور)
اعضای جدید 15009 نفر

پر بازدیدترین خبرهای سایت


 

در پایان ضمن تبریک فرارسیدن سال نو از شما خواشمندیم در نظر سنجی زیر شرکت کرده و نظر خود را درباره عملکرد سایت در سالی که گذشت بیان کنید. همچنین هرگونه انتقاد و پیشنهاد در خصوص عملکرد سایت تخصصی اکسپریا را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. تلاش ما این است تا با بهره مندی از نظرات شما بزرگواران آنچه که شایسته شما دوستداران سونی موبایل است را اجرا نماییم.

از عملکرد سایت تخصصی اکسپریا در سال 1395 راضی بودید ؟

نتایج

Loading ... Loading ...