xperia-sony-logo
داشتن یک لوگوی زیبا و شکیل اصل اولیه برای آغاز فعالیت یک شرکت است. لوگو به نوعی نشانگیر هویت یک شرکت است به طوری که مصرف کننده در نگاه اول به آن به یاد نام و حوزه فعالیت آن شرکت خواهد افتاد. انتخاب یک لوگوی زیبا میتواند در جلب مشتری نیز تاثیر بسزایی داشته باشد.

شاید برای شما جالب باشد تا نگاهی به لوگوی برترین شرکت های فعال در حوزه ساخت تلفن های همراه داشته باشید. البته از آن جالبتر این است که بدانیم این شرکت ها در طول زمان چه تغییراتی را بر روی لوگوی خود ایجاد کردند.

در بین تمامی شرکت های فعال در این حوزه لوگوی سونی را میتوانیم با ثبات ترین لوگو بدانیم. سونی تنها یک بار و در سال 1957 اقدام به تغییر لوگوی شرکت خود کرد و از آن سال تا به امروز از همان لوگوی ساده و زیبا استفاده میکند. البته در این بین موتورولا نیز سالیان سال و تا سال 2013 همچون سونی دست به تغییر لوگوی خود نزده بود اما واگذاری این شرکت به گوگل و پس از آن به لنوو باعث شد در طول دو سال دو بار لوگوی این شرکت تغییر یابد.

در ادامه تصاویری از لوگوی شرکت های سازنده تلفن همراه و تغییرات آن در گذر زمان را مشاهده میکنید. نظرات خود را در پایان با ما در میان بگذارید. کدام لوگو را زیباتر و شکیل تر از دیگر لوگو ها میدانید؟

sony-logos

samsung-logos

lg-logos

nokia-logos

apple-logos

motorola-logos

htc-logos

phonearena