xperia-m5-hybrid-autofocus-74602e102b4dfa96abccb219e1f439af-620
صبح امروز سونی از دو محصول جدید خود با نام های اکسپریا M5 و اکسپریا C5 Ultra رونمایی کرد. معرفی این دو محصول کاملا مطابق انتظارات ما بود چرا که پیش از این سونی در توییتهای جداگانه از یک سورپرایز ویژه برای امروز خبر داده بود.

مشخصات این دو دستگاه در نگاه اول بسیار حیرت آور است به طوری که اصلا نمیتوان آنها را یک اسمارت فون میان رده تصور کرد. هر دو دستگاه در دو نسخه تک سیم کارته و دو سیم کارته به بازار عرضه خواهند شد. هر کدام ویژگی هایی را در خود دارند که برای ما و شما میتواند جالب باشد.

اکسپریا M5 به راحتی توانایی رقابت با پرچمدارانی همچون اکسپریا Z3 و Z3 Plus را دارد و حتی در برخی زمینه ها بدون شک برتر از تمامی اسمارت فون های سونی است. سونی برای اولین بار از سنسور 21 مگاپیکسلی IMX 230 در این دستگاه استفاده کرده که بسیار جالب توجه است.

اما اکسپریا C5 نیز ادامه دهنده راه سری سلفی فون های سونی است. البته این بار دوربین جلوی یک پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و به 13 مگاپیکسل ارتقا پیدا کرده است. حاشیه های دستگاه هم به طور کامل حذف شده تا جذابیت و زیبایی این دستگاه را دو چندان کند.

اگر شما هم تمایل دارید تا با مشخصات کامل این دو اسمارت فون سونی بیشتر آشنا شوید میتوانید از لینک زیر به بخش محصولات سونی مراجعه کرده و ضمن مشاهده گالری تصاویر این دو گوشی با جزئیات بیشتر آنها نیز آشنا شوید.