xperia-z2-vs-xperia-z3
از صبح امروز سونی به انتظار کاربران دو خانواده دیگر از گوشی های هوشمند خود پایان داد. به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو در نهایت پس از گذشت شش ماه از مراحل آزمایش به مرحله عرضه نهایی رسید.

اندروید مارشمالوی سری اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 با نسخه 6.0.1 منتشر شده که بالاتر از نسخه فعلی سری Z5 است. البته سری Z5 نیز به زودی به اندروید 6.0.1 ارتقا خواهند یافت.

به روزرسانی جدید سونی برای اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 همانی است که چند روز قبل به عنوان نسخه بتا به انتشار رسیده بود. به همین خاطر ویژگی ها، قابلیت ها و تغییرات آن پیش از این مورد نقد و بررسی قرار گرفته بود. اما در این فرصت بد نیست با هم نگاهی کوتاه و سریع به مارشمالوی سونی بر روی سری Z2 و Z3 داشته باشیم و ببینیم سونی با این به روزرسانی چه ویژگی های جدیدی را به پرچمداران سابق خود راه داده است.

ویدئوی کوتاهی را به همین منظور برای شما آماده کردیم و در آن نگاهی سریع به مارشمالو در اکسپریا Z2 داشتیم. این ویدئو را از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید و همچنین منتظر بمانید تا به زودی نقد و بررسی های بیشتری از این نسخه را در سایت تخصصی اکسپریا بخوانید.