scr50-your-world-through-the-cover-desktop-8c078a8dfc77b319acec6acef26afb0c
طرفداران و علاقه مندان به سونی، با سری کاورهای SCR آشنایی کاملی دارند. سونی معمولا بعد از معرفی هر نسل از گوشی های هوشمندِ اکسپریا، کاورهای مخصوص آنها را نیز تحت عنوان سری SCR عرضه میکند.

برای هر یک از گوشی های هوشمند اکسپریا معمولا یک کاور در این سری عرضه میشود اما سونی برای خانواده X تنوع بیشتری به کاورهای رسمی خود داد. به همین منظور پس از معرفی اکسپریا X و برادرانش، برای هر کدام مجموعه ای از کاورها را با طرح و شکل های مختلف معرفی و عرضه کرد.

یکی از کاورهای اختصاصی برای اکسپریا X که طرح و شکلی جدید به خود گرفته، SCR50 است که سونی در کنار اکسپریا X آن را نیز عرضه کرده است. این کاور بر خلاف آنچه که در مدل های قبلی دیده بودیم، به صورت تمام صفحه است تا کاربر را از باز کردن درب کاور به طور کامل بی نیاز کند. کاورهای سری Z3 تا Z5 یک پنجره کوچک داشتند که فقط در بعضی حالات نیاز به باز کردن درب کاور را برطرف میکردند.

در مدت زمانی که از معرفی اکسپریا X میگذرد، کمتر از این کاور که سونی در کنار اکسپریا X آن را عرضه میکند صحبت شده بود. بد نیست یک ویدئوی کوتاه از کاور تمام لمسی SCR50 سونی تماشا کنیم تا بیشتر با این محصول آشنا شویم.