Wk41-G-10-MarshmallowUpdate-f9ace50a6c0de366b3b1083737f1e7d0-605x605
سونی پیش از انتشار رسمی اندروید 6.0 تحت عنوان مارشمالو، نسخه مفهومی از آن را به کاربران اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact ارائه کرد تا با تجربه کاربری آنان، به توسعه هر چه بیشتر نسخه بعدی خود بپردازد.

در مدت زمان کوتاهی که سونی نسخه مفهومی اندروید 6.0 را به کاربران خود هدیه داده، تعداد زیادی از صاحبان دو گوشی خانواده Z3 شانس تجربه آن را داشتند. کاربرانی که این نسخه را تجربه کردند از بهبودهای کلی در عملکرد دستگاه گزارش دادند. حتی با وجود این که نسخه ارائه شده یک فریمور آزمایشی است اما بازخوردها از آن تماما مثبت بود.

این گونه به نظر میرسد که سونی در نسخه آینده خود سعی در تحولی عظیم در رابط کاربری خود دارد و این تحول را از نقطه شروع رابط کاربری یعنی لانچر دستگاه آغاز کرده است. در لانچر اندروید 6.0 سونی بالاخره تنظیمات جدیدی را در اختیار کاربر قرار میدهد تا متناسب با سلیقه خود آن را شخصی سازی کند.

یک ویدئوی کوتاه از مرور لانچر اندروید 6.0 سونی میتواند ماجرا را بهتر روشن کند. این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید تا با لانچر نسخه آینده اکسپریا که در اندروید مارشمالو مورد استفاده قرار خواهد گرفت آشنا شوید. البته همان طور که میدانید این نسخه مفهومی از اندروید 6.0 بوده و احتمال تغییرات در نسخه نهایی نیز وجود دارد.

با تشکر از کاربر سایت، “ALI” به علت ارسال این ویدئو