album1
برنامه آلبوم اکسپریا از جمله برنامه های اختصاصی سونی است که این شرکت توجه ویژه ای به آن دارد. به همین خاطر معمولا سونی این برنامه را به صورت پیاپی به روزرسانی میکند تا با افزودن ویژگی های جدید و رفع مشکلات قبلی کاربران خود را به استفاده بیشتر از این برنامه دعوت کند.

برنامه محبوب و اختصاصی آلبوم اکسپریا که هفته گذشته دو به روزرسانی را تجربه کرده بود در فاصله کوتاه حالا به نسخه ای جدید آپدیت شده است. در مجموع این سومین آپدیت نرم افزار برنامه آلبوم در طول 10 روز گذشته است که حالا شماره ساخت آن را به 7.8.A.0.8 ارتقا میدهد.

این به روزرسانی به نظر نمیرسد تغییرات زیادی را شامل شود. در طول هفته گذشته سونی ویژگی های جدیدی را به آلبوم افزوده بود. یکی از این قابلیت ها که پیشتر از این در گوشی هایِ با سیستم عامل iOS وجود داشت کمک شایانی به کاربران میکند. مکانیزم این ویژگی نیز بسیار ساده است. وقتی در حال تماشایِ یک عکس در حالت تمام صفحه هستید، با کشیدن انگشت از قسمت بالا به سمت پایین، به صفحه اصلی عکس هایتان بازخواهید گشت.

سونی روز به روز در حال کار کردن بر رویِ نرم افزارهایِ اختصاصی خود و بهبود عملکرد آنها میباشد. برنامه آلبوم نیز یکی از برنامه هایی است که کاربران محصولات سونی ارتباط خاصی با آن برقرار کرده اند و به یکی از محبوب ترین برنامه هایِ اختصاصی سونی در بین گوشی هایِ هوشمند اکسپریا تبدیل شده است.

این بروزرسانی هم اَکنون از طریق گوگل پلی در دسترس است، اما اگر تا به این لحظه برنامه Album خود را بروزرسانی نکرده اید یا در دریافت آن با مشکل مواجه شده اید، میتوانید نسخه جدید این نرم افزار را از فروشگاه نرم افزاری اکسپریا دریافت و بر رویِ گوشی خود نصب کنید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور