xperia-z5-premium-design-1-beauty-desktop-51aaf748884b8dd2f108e927b1548c90
پس از عرضه جهانی گوشی های اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact کم کم باید منتظر عرضه رسمی گوشی اکسپریا Z5 Premium هم به بازار باشیم. یکی از کشورهایی که معمولا در عرضه محصولات سونی بسیار سریع عمل میکند، انگلستان است که بارها شاهد ورود زود هنگام گوشی های اکسپریا به این کشور بودیم. انگلستان یکی از کشورهایی است که در آن فروشگاه های غیر رسمی نیز فعالیت زیادی دارند.

فروشگاه Clove نیز یکی از همین فروشگاه هاست که معمولا گوشی های سونی را بسیار زود و با تخفیفات ویژه ای عرضه میکند. حالا این فروشگاه نیز به عنوان یکی از اولین فروشگاه ها در جهان اقدام به پیش فروش اکسپریا Z5 Premium در کشور انگلستان کرده است.

اما نکته مهم پیشنهاد وسوسه انگیز این فروشگاه است که به اولین خریداران اکسپریا Z5 Premium هدایای بسیار خوبی خواهد داد. Clove به خریداران اکسپریا Z5 Premium یک اسپیکر بلوتوث مدل BSP10 به همراه یک هدست استریوی SBH60 هدیه میدهد. این دو هدیه برای اکسپریا Z5 Premium در مجموع با قیمت 630 پوند خواهد بود.

البته در این فروشگاه فقط رنگ مشکی اکسپریا Z5 Premium عرضه میشود و رنگ های طلایی و کروم این دستگاه در کشور انگلستان تنها از طریق فروشگاه رسمی سونی موبایل و یا اپراتورهای تحت قرار داد به فروش میرسد. فروشگاه Clove تاریخ تحویل گوشی های پیش فروش شده به مشتریان را 13 نوامبر اعلام کرده است.

منبع: