Phone Logo  L

کسانی که از رام هایِ شخصی سازی شده یا به اصطلاح کاستوم رام ها استفاده میکنند میدانند که در ازایِ به دست آوردن امکانات بسیار زیاد این رام ها، از بسیاری امکانات خوب محصولات اکسپریا بی نصیب هستند، چون سونی به این سادگی ها اجازه نمیدهد ویژگی هایِ رام رسمی محصولات اکسپریا به رام هایِ شخصی سازی شده توسعه دهندگان راه پیدا کنند.

اما امروز خبر خوشی برای طرفداران رام هایِ شخصی سازی شده اَعم از سیانوژن و AOSP داریم. تیم پکسوید با تلاش هایِ شبانه روزی خود آخرین نسخه از برنامه هایِ اختصاصی اکسپریا را برای رام هایِ شخصی سازی شده تهیه کرده اند، که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

در مجموع 3 بارزه اصلی رام هایِ اکسپریا در این مجموعه قرار دارند: برنامه هایِ اختصاصی سونی، ویجت هایِ اختصاصی سونی و مودهایِ اختصاصی محصولات اکسپریا. از جمله برنامه هایِ اختصاصی موجود در این پکیج میتوان به Music، Video، Xperia Home، Xperia Keyboard، Weather، Sketch و … اشاره کرد.

از جمله ویجت هایِ اختصاصی موجود در این پکیج میتوان به ویجت آب و هوا، ویجت ساعت، ویجت مخاطبین، ویجت عکس ها و ویجت ساعت جهانی اشاره کرد. از جمله مودهایِ موجود در این پکیج نیز میتوان به Clear Audio Plus، Clear Phase، S-Force، Equalizer و Headset Options اشاره کرد.

این مودها کاملاً وطنی هستند و برای ساختن آنها زحمت هایِ شبانه روزی بسیار زیادی کشیده شده است و بسیاری از ویژگی هایِ برتر رام هایِ رسمی اکسپریا را به کاربران رام هایِ کاستوم هدیه میدهند. پس اگر یکی از طرفداران رام هایِ شخصی سازی شده اکسپریا هستید، توصیه میکنیم مودهایِ تیم پکسوید را از دست ندهید!

uMRNowu

AwE1ss5

Rq0RdQS

4aId9Mc

cFHAFVH

lwU3Bfs

مشاهده موضوع در انجمن