nexusae0_17_Xperia_Family
بدون شک یکی از مهمترین اتفاقات پس از جدایی سونی از اریکسون، ظهور یک خانواده بزرگ از گوشی های هوشمند با نام خانواده Z بوده است. یک سال پس از جدایی رسمی سونی از اریکسون و در روز 19 دی ماه سال 1391 سونی و در نمایشگاه CES 2013 رسما از اکسپریا Z رونمایی کرد که بعد ها این دستگاه تبدیل به آغازگر یک خانواده بزرگ به نام خانواده Z شد.

خانواده Z و آغازگر آنها اکسپریا Z از مهم ترین دستاورد های سونی در طی سال های اخیر محسوب میشود. سونی در بامداد روز 19 دی سال 1391 خانواده ای جدید را بنا نهاد و حالا و از ساعاتی دیگر این خانواده بزرگ رسما وارد سومین سال فعالیت خود خواهد شد.

سونی تا به امروز و با احتساب اسمارت فون های منطقه ای، 13 گوشی هوشمند از این خانواده را به همراه 3 تبلت به نمایش گذاشته است. نکته جالب اینجاست که تمامی گوشی های این خانواده همچنان در پشتیبانی نرم افزاری سونی قرار داشته و به زودی نیز آپدیت اندروید 5 را دریافت خواهند کرد.

سونی در طول دو سال گذشته چهار پرچمدار خود را از خانواده Z انتخاب و به بازار عرضه کرده است. هر کدام از آنها در زمان خود از برترین های بازار محسوب میشدند. البته برخی از مدل های دیگر این خانواده با توجه به قدرت سخت افزاری و شرایط وقت حاکم بر بازار دست کمی از یک اسمارت فون پرچمدار را نداشتند. با این وجود به نظر شما کدام یک از پرچمداران خانواده Z در زمان خود موفقیت بیشتری در بازار داشتند؟

کدام یک از پرچمداران خانواده Z در زمان خود موفق تر بودند؟

نتایج

Loading ... Loading ...