سونی چند ماه قبل، با امضای یک قرارداد همکاری، به طور رسمی اسپانسر یوفا در برگزاری مسابقات فوتبال معتبر در این قاره شد. البته سونی تا پیش از این نیز به طور معدود اسپانسر یوفا بوده اما در قرارداد جدید بخش موبایل و سرگرمی های سونی نیز به عنوان اسپانسر یوفا شناخته میشوند.

ما در اعلام جزئیات این قرارداد با خبر شدیم که بخش موبایل و همچنین بخش سرگرمی های سونی به عنوان اسپانسر لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شدند. این قرارداد از لیگ قهرمانان 2015 تا 2018 به اجرا گذاشته خواهد شد. علاوه بر لیگ قهرمانان اروپا سونی در سوپرکاپ اروپا در سال های 2015، 2016 و 2017، لیگ قهرمانان زنان اروپا و نیز جام ملت های جوانان اروپا نیز اسپانسر رسمی یوفا شناخته خواهد شد.

همکاری سونی و یوفا که قرار است سه سال ادامه داشته باشد، با بازی سوپر جام اروپا بین بارسلونا و سویا آغاز شد. آنهایی که این بازی جذاب را دیدند، تبلیغات سونی اکسپریا +Z3 را در دور زمین مشاهده کردند. علاوه بر اکسپریا +Z3 در دقایقی از بازی تبلیغ کنسول بازی پلی استیشن نیز در دور زمین به نمایش در آمد.

سال های قبل در تبلیغات میدانی مسابقات اروپایی نام اسمارت فون های HTC را مشاهده میکردیم که از این پس شاهد نام گوشی های هوشمند اکسپریا خواهیم بود. بازی سوپر جام اروپا آغاز این همکاری بزرگ بود و قطعا با شروع مسابقات لیگ قهرمانان اروپا که بیننده به مراتب بیشتری دارد، تبلیغات گسترده تری صورت خواهد گرفت.

Sony-Xperia-UEFA-Marketing_1-640x360

Sony-Xperia-UEFA-Marketing_2-640x360

Sony-Xperia-UEFA-Marketing_3-640x361

Sony-Xperia-UEFA-Marketing_4-640x360

منبع: