همانطور که باخبر شدید از امروز عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران به صورت فیزیکی آغاز شد. عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران به صورت مرحله ای بوده و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به شهرهای مختلف وارد خواهد شد. سابقه اکسپریا Z5 Premium نشان می دهد باید منتظر استقبال کم نظیر علاقه مندان به اکسپریا XZ Premium نیز باشیم. دو سال قبل استقبال زیاد کاربران در ابتدای عرضه اکسپریا Z5 Premium سبب شده بود موجودی این دستگاه در روزهای اولیه به بازار به شدت کم باشد. همین امر کار خرید این گوشی را برای علاقه مندان مشکل کرده بود.

اما فروشگاه تکنولایف این بار، چند روز قبل از ورود اکسپریا XZ Premium به فروشگاه های آنلاین پیش فروش این دستگاه را در سایت خود آغاز کرده است. تمامی کاربرانی که این گوشی را پیش خرید کنند، در اولویت دریافت این گوشی پس از عرضه رسمی در ایران خواهند بود. تکنولایف این اطمینان را به شما می دهد که به محض عرضه گوشی در تهران، آن را به شما تحویل دهد. احتمال اینکه این گوشی تا یکشنبه مورخ 28 خردادماه در تهران عرضه شود، بسیار بالاست. با توجه به تعداد این گوشی، اولویت تحویل با افرادی خواهد بود که آن را پیش خرید کرده باشند.

همانطور که در خبرهای قبلی نیز گفتیم، قیمت این گوشی حدوداً 2,500,000 تومان اعلام شده است که در ابتدای عرضه، یک کارت هدیه بانکی 300 هزار تومانی نیز همراه با آن به خریداران تقدیم می شود. تکنولایف نیز پیش فروش را بر اساس همین قیمت و شرایط انجام می دهد و چنانچه در هنگام عرضه، قیمت ها تغییر کند، اختلاف قیمت را از خریدار دریافت و یا به او عودت می دهد. همچنین اگر شرایط به گونه ای باشد که از پیش خرید منصرف شده باشید، تکنولایف وجه پرداخت شده را کامل به شما عودت می دهد. احتمال افزایش و یا کاهش قیمت، بسیار ناچیز است.

همچنین تکنولایف برای پیش خرید کنندگان این گوشی، یک آنتی ویروس اورجینال Escan برای گوشی های اندروید در نظر گرفته است. قیمت این آنتی ویروس 40 هزار تومان است. لازم به ذکر است که پیش خریدهایی در الویت قرار می گیرند که وجه آن در هنگام پیش خرید به صورت آنلاین پرداخت شده باشد. پس اگر شما منتظر ورود اکسپریا XZ Premium به ایران بودید، همین حالا با پیش خرید این دستگاه از تکنولایف، روزشمار معکوس برای ملاقات با گوشی محبوب خود را آغاز کنید.

صفحه مخصوص پیش فروش اکسپریا XZ Premium و هدایای همراه