پس از آنکه دو روز قبل، سونی موبایل اقدام به انتشار آپدیت سیستمی جدید برای گوشی اکسپریا XZ نمود، عجیب نیست که دیگر گوشی های سونی نیز آپدیت امنیتی مشابه با اکسپریا XZ را بعد از آن بدست آورند. امروز سونی موبایل به صورت گسترده و همزمان، تعداد زیادی از گوشی های خود را به روزرسانی کرده است.

معمولا گوشی های هم خانواده سونی این به روزرسانی ها را با هم دریافت میکنند. در خانواده XZ1، به روزرسانی سیستمی جدید با شماره ساخت 47.1.A.12.179 برای گوشی های اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ1 Compact و اکسپریا XZ Premium در حال دریافت است. این به روزرسانی ها هم اکنون در منطقه خاورمیانه و کشور ایران نیز منتشر شده است.

در خانواده X نیز آپدیت جدید با شماره ساخت 34.4.A.2.70 عرضه شده است. این آپدیت برای اکسپریا X Compact و نسخه های دو سیم کارت و تک سیم کارت اکسپریا X ارائه شده است. این به روزرسانی نیز در منطقه ایران برای کاربران قابل دریافت است. تمامی این به روزرسانی ها حاوی پچ امنیتی جدید گوگل است. این پچ امنیتی برای ماه می بوده و جدیدترین لایه امنیتی موجود برای دستگاه های اندرویدی را به گوشی های سونی وارد میکند. این پچ امنیتی همین چند روز قبل برای پیکسل ها ارائه شده بود.

دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان