پس از این که ساعاتی قبل، ONLEAKS@ درز دهنده مشهور ویدئوی 360 درجه ای از اکسپریا L2 را برملا کرد، حالا اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra هم قربانی این درز دهنده شده و تصاویر آن ها در زوایای مختلف به بهترین کیفیت ممکن منتشر شدند.

در این تصاویر هر دو گوشی با طراحی نسبتاً مشابه دیده میشوند اما آن چه که عجیب است، اندازه بزرگتر اکسپریا XA2 در مقایسه با اکسپریا XA1 بوده که به نظر به 5.5 اینچ افزایش پیدا کرده است. هر دو گوشی در پشت خود یک سنسور اثر انگشت را مشاهده میکنند که در قسمت زیر دوربین قرار گرفته است.

شاید عجیب باشد اما به نظر هر دو دستگاه مجهز به دوربین دوگانه سلفی هستند که البته برای اکسپریا XA2 Ultra یک عدد فلاش LED نیز در نظر گرفته شده است. همانند آن چیزی که در مورد اکسپریا L2 گفتیم، نمای جلوی دستگاه در اکسپریا XA2 و اکسپریا XA2 Ultra شباهت زیادی به نسل های قبلی دارد، اما از نمای پشت تفاوت های زیادی به چشم میخورد.

سونی به نظر میرسد که سیاست امسال خود را دستخوش تغییر کرده و بخش موبایل را با نمایشگاه CES که در اولین ماه سال برگزار میشود آغاز خواهد کرد. احتمال معرفی گوشی های میان رده و ارزان قیمت در این نمایشگاه و معرفی پرچمدار اصلی در نمایشگاه MWC که اسفند برگزار میشود زیاد است.