هواوی انتظار دارد تا پایان سال 2019 بیش از 260 میلیون گوشی را به فروش برساند.

0
۲۷,۲۲۵

صرف نظر از اینکه شرکت گوگل لایسنس استفاده از سیستم عامل اندروید را در ماه می گذشته از شرکت هواوی صلب کرده بود، این شرکت همچنان انتظار دارد که تا پایان سال 2019 تعداد بسیار زیادی از گوشی هایش را در سراسر دنیا به فروش برساند.

بر اساس گزارشات منتشر شده، این شرکت چینی تولید کننده گوشی های تلفن های همراه، فروش بیش از 250 میلیون واحد از تلفن های همراهش تا پایان سال 2019 را در سر می پروراند و بر اساس آمار های منتشر شده از سمت Guo Minghao یکی از تحلیل گران نام آشنای صنعت تلفن های همراه هوشمند، این رقم می تواند تا حدود 260 میلیون گوشی تلفن همراه افزایش داشته باشد.

از نظر آقای Guo Minghao، بزرگترین دلیل فروش بالای محصولات شرکت هواوی بازار گوشی های هوشمند در کشور چین است که همین فروش زیاد باعث شده است تا هواوی انتظارات خود از این بازار را برای سال 2019 افزایش دهد.

یکی دیگر از عوامل مثبت در این زمینه، بازگشت شرکت هواوی برای فروش بالاتر تلفن های همراه در کشور هایی که قبلا این کمپانی در آنجا حضور داشته است، عنوان شده است. با این حال، این تحلیل گر به صورت دقیق مشخص نکرده است که منظورش از این کشور ها دقیقا بازار کدام نواحی می باشد.

اقای Guo Minghao معتقد است که تا پایان ماه جولای که تقریبا نیمی از آن به پایان رسیده است، شرکت هواوی مشکلات حقوقی اش را با دولت ایالات متحده آمریکا حل خواهد کرد، که همین مسئله باعث خواهد شد تا شرکت هواوی دوباره به دور رقابت ها برگشته و مجددا شرکت کره ای سامسونگ را بر سر عنوان بزرگترین فروشنده تلفن های همراه هوشمند به چالش بکشد.

[تعداد: 3    میانگین: 3.7/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here