sony-smartwatch-3-ifa-hands-on-8

ساعت های هوشمند با وجود این که چند سالی است به عنوان یک ابزار مکمل در کنار گوشی های هوشمند به کار گرفته میشوند اما هنوز نتواستند آن طور که شایسته آنهاست جای خود را در بین مردم باز کنند.

شاید مهمترین دلیل عدم فراگیری ساعت های هوشمند در بین مردم قیمت نسبتا بالای آنها باشد. برای بسیاری از مردم ما که به دنبال خرید یک گوشی میان رده هستند، پرداخت هزینه ای برابر با یک گوشی هوشمند برای یک ساعت کار عاقلانه ای نیست.

به طور حتم اگر فرصت ویژه ای در اختیار مشتریان قرار بگیرد تا بتوانند ساعت های هوشمند را با قیمت ارزان تهیه کنند این فرصت را به هیچ وجه از دست نخواهند داد. امروز همان روزی است که این فرصت استثنایی در اختیار شما قرار گرفته تا با کمترین قیمتی که تصور میکنید صاحب یک ساعت هوشمند خواهید شد.

فروشگاه جانبی به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین فروش لوازم جانبی در ایران پیشنهاد ویژه ای برای علاقه مندان به ساعت های هوشمند سونی دارد. دو نسل از ساعت های هوشمند سونی همینک در این فروشگاه در ارزانترین قیمت ممکن به فروش میرسد.

ساعت هوشمند نسل سوم سونی در دو مدل بند استیل و سیلیکنی به همراه نسل دوم ساعت هوشمند سونی آماده فروش است. تعجب نکنید! قیمت ساعت هوشمند 3 سونی با بند استیل تنها 499 هزار تومان و قیمت همین ساعت با بند سیلیکنی تنها 440 هزار تومان در این فروشگاه به فروش میرسد. همینطور ساعت هوشمند 2 سونی نیز با قیمت تنها 289 هزار تومان ارزانترین ساعت هوشمند سونی در فروشگاه جانبی است.
sony-smartwatch-3-3
قطعا اگر سری به فروشگاه های آنلاین و یا بازار موبایل بزنید متوجه قیمت های استثنایی ساعت های هوشمند فروشگاه جانبی خواهید شد. اگر شما هم به دنبال خرید این ساعت های هوشمند هستید، این فرصت را از دست ندهید. توجه داشته باشید این فروش ویژه به مدت و تعداد محدود در این فروشگاه برقرار خواهد بود.

خرید ساعت هوشمند 3 سونی با بند استیل (قیمت 499 هزار تومان)


خرید ساعت هوشمند 3 سونی با بند سیلیکنی (قیمت 440 هزار تومان)


خرید ساعت هوشمند 2 سونی (قیمت 289 هزار تومان)

فروشگاه جانبی علاوه بر محصولات و لوازم جانبی مرتبط با اسمارت فون های سونی، عرضه کننده انواع لوازم جانبی و گجت های هوشمند است. سایر گجت های هوشمند موجود در جانبی را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید.

خرید انواع ساعت های هوشمند

sony-smartwatch-3-update-11-650-80