df7be31d-c8c6-4ad3-af0c-fed8571c31a0WallpAutoWallpaper2
بعد از هک شدن سرورهای سونی پیکچرز توسط گروهی هکر با نام “نگهبانان صلح”، اکنون نوبت به انتشار غیر قانونی فیلم های لو رفته این استودیوی فیلم سازی رسیده است. این گروه هکر تاکنون 5 نسخه از فیلم هایی که هنوز برخی از آنها به اکران نیز نرسیده است را به سرقت بردند.تاریخ اکران 2 عنوان از این فیلم ها با نام های Annie و Mr. Turner ماه آینده بود.فیلم Fury با بازی بردپیت نیز که هم اکنون در پرده سینماها به نمایش در آمده و همچنین Still Alice که قرار بود در آخر این ماه به نمایش عمومی درآید به صورت غیر قانونی برای دانلود در دسترس قرار گرفته است.

سونی میگوید ما هم اکنون به صورت قانونی در حال پیگیری این اقدام خرابکارانه هستیم.سرقت از محتوای سونی پیکچرز یک جرم است که ما در حال رسیدگی به آن هستیم.

این گروه هکر صراحتا اعلام کرده است که اگر به درخواست های آن ها توجه نشود،اطلاعات و اسرار دیگری را نیز در اختیار عموم قرار خواهد داد.

به گزارش وبسایت Recode،بسیاری از اطلاعات محرمانه نظیر مشخصات،گذرنامه و مسایل خصوصی و حقوقی بازیگران و عوامل فیلمساز و همچنین اطلاعات مالی این شرکت در اختیار هکرها قرار گرفته است که با انتشار آن خسارت جبران ناپذیری به این استودیوی فیلم سازی وارد خواهد شد.

سونی همچنان احتمال این حمله توسط هکرها را مرتبط با تهدیدات قبلی سران کره شمالی مبنی بر ساخت فیلم مصاحبه میداند.باید منتظر ماند و دید سرنوشت این گروه هکر و شرکت سونی پیکچرز چه خواهد شد!