phppzyygq

بسیاری سال 2016 را سالِ هدست هایِ واقعیت مجازی میدانند، چون 3 کمپانی بزرگ و خوش نام دنیا در این سال از هدست هایِ واقعیت مجازی خود پرده برداشتند و آنها را یکی پس از دیگری به بازارهایِ جهانی فرستادند. امسال برایِ سونی، اچ.تی.سی و فیسبوک سال بسیار خوبی بود، چون به واسطه هدست هایِ واقعیت مجازی حرفه ای خود توانستند انقلاب جدیدی را در دنیا آغاز کنند.

همانطور که در جریان هستید، هدست هایِ واقعیت مجازی کمپانی هایِ فیسبوک و اچ.تی.سی بسیار زودتر از Playstation VR سونی معرفی و در دنیا عرضه شدند و اولین هدست واقعیت مجازی سونی حدود دو هفته ای است که رسماً به به قفسه فروشگاههایِ دنیا رسیده است و در کشور عزیزمان ایران نیز با قیمت بسیار بالایی در حال حاضر در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار دارد.

هدست واقعیت مجازی سونی نسبت به سایر رقبایِ خود قیمت بسیار پایین تری دارد، اما بیشتر به درد کاربرانی میخورد که از قبل یک کنسول PS4 داشته باشند یا قصد داشته باشند یک کنسول PS4 بخرند. همچنین، برایِ راه اَندازی Playstation VR علاوه بر PS4 نیاز به PS Camera نیز دارید، که البته قیمت زیادی ندارد.

سونی توصیه میکند که برایِ تجربه بهتر بازی هایِ مخصوص هدست واقعیت مجازی Playstation VR که تعداد آنها کم هم نیست، بهتر است از PS Move هم بهره بگیرید؛ اما همانطور که قبلاً اعلام شده بود، نیاز مبرم به این ابزار ندارید و میتوانید از کنترلر Dual Shock 4 کنسول پلی استیشن 4 نیز بهره ببرید.

هدست واقعیت مجازی Playstation VR سونی هم اَکنون در بیشتر تقاط دنیا در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار دارد و کاربران میتوانند با هزینه کردن 399 دلار آمریکا، اولین هدست واقعیت مجازی سونی را به تصاحب خود بیرون بیاورند. در این بین یکی از وبسایت هایِ مشهور فناوری در شرق آسیا جعبه گشایی و بررسی تصویری جالبی را از هدست واقعیت مجازی سونی تهیه کرده است، که ما نیز آنرا برایِ شما به اشتراک خواهیم گذاشت. اگر مایل به دیدار با اولین هدست واقعیت مجازی سونی هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید…


نکته: سایت سونی ایشاپ، یکی از همکاران تجاری سایت تخصصی اکسپریا هم اَکنون این محصول را در فروشگاه خود برایِ خرید قرار داده است. اگر مایل به خرید این محصول هستید، میتوانید با اطمینان خاطر محصول خود را از این آدرس تهیه کنید. لازم به ذکر است که برایِ اولین بار در ایران، سایت سونی ایشاپ این محصول را در 3 پکیج مختلف به کاربران ارائه میکند. پکیج اول صرفاً شامل دستگاه و لوازم جانبی داخل آن میباشد؛ پکیج دوم با دوربین پلی استیشن ( PS Camera ) عرضه میشود و پکیج سوم نیز همراه با دوربین، PS Move و بازی هایِ انحصاری Playstation VR در اختیار کاربران قرار میگیرد. بهتر است اگر قصد خرید اولین هدست واقعیت مجازی سونی را دارید، فرصت را از دست ندهید و هم اَکنون این محصول بینظیر سونی را از فروشگاه اینترنتی Sonyeshop خریداری نمایید.