ورود سریع به حساب کاربری در برنامه Google Play Games اضافه شد.

10
۴,۸۸۱

Google-Play-Games
طبق گفته های وبلاگ خبری توسعه دهندگان اندروید، برخی تغییرات قرار است بزودی بر روی برنامه Google Play Games اعمال شوند. این تغییرات برای کاهش زمان ورود به حساب کاربری و کاهش برخی مجوز های بی نیاز درخواست شده از کاربران در حین ورود به حساب اعمال خواهند شد.

در قوانین جدید، کاربران قادر خواهند بود تا برای استفاده از حساب خود به جای ورود جداگانه برای در هر بازی، فقط یک بار وارد حساب خود شوند. البته این قابلیت در صورت درخواست کاربر میتواند غیر فعال شود. همچنین برای مخفی نگاه داشتن اسامی واقعی کاربران تغییراتی در شناسه کاربری کاربران اعمال خواهد شد.

در آینده کاربران فعلی گوگل پلی قادر خواهند بود تا از شناسه فعلی گوگل پلاس خود برای ورود به حساب خود استفاده کنند و کماکان حساب آنها حتی در صورت استفاده نکردن از Google Play Games در گوگل پلاس به صورت خودکار به روزخواهد شد و قابل استفاده است. ولی کاربران جدید شناسه های کاربری جداگانه ای را دریافت خواهند کرد. این بدان معناست که هر کاربر برای حضور در Google Play Games باید یک حساب کاربری برای خود ساخته و برای استفاده ازگوگل پلاس باید شناسه کاربری مخصوص آنرا نیز بسازد.

برای مثال میتوان به این مورد اشاره کرد که اگر توسعه دهنده ای در بازی قید کرده است که این بازی دارای دسترسی استفاده از گوگل پلاس برای دستیابی به مشخصات حقیقی کاربر است، کاربر باید حساب جداگانه ای در شبکه گوگل پلاس برای خود بسازد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع:

10 دیدگاه ها

 1. سلام زد ۵ خودمو با سی۵ مقایسه کردم.چرا عمق مشکی اون بهتره؟

  پاسخ

  Milad_Sh گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۰۰:۰۸

  جدا؟!!!
  به وایت بالانس دست نزده بودید؟
  ینی وایت بالانس گوشیتون رو همون حالت دیفالت بود؟

  پاسخ

  Mohammadsoley گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۰۰:۳۲

  عمق مشکی به خیلی چیزا بستگی داره مقایسه که انجام میدی اشتباهه

  پاسخ

 2. آقا من بازی کال آف دیوتی هیروز که مث کلش آف کلنز هست رو دارم
  از چهارشنبه هفته پیش وقتی میرم تو بازی خیلی گیر میکنه و لگ میزنه و بعضی وقتا میپره بیرون و اینا درصورتی که قبلا اینطوری نمیشد، رمم هم خالیه، حافظه داخلیمم خالیه و گوشیمم اس پی هست، نظر بدین چرا اینطوری شده؟

  پاسخ

  mhasadi78 گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۱۴:۵۸

  گوشیتو عوض کن

  پاسخ

 3. مگه تحریما رو گوگل برنداشت؟
  پس چرا پلی استور هنوز مثه سابقِ،

  پاسخ

  Enrique Iglesias گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۰۰:۱۲

  نه برادر . کامل بر داشته نشده هنوز ip ایران باز نشده توی بخش android وای به حال استورش !! تازه هم بازم بشه همش که باز نمیشه ایران پولش مگه با دلاره ؟! تازه با این وضع مملکت اجازه نمیدن به شرکت های غربی که دخالت کنه توی ایران !!!!!!!! 😐 و بر اساس پول ایران استور ایران رو باز کنه . پس اینا جز خواب و خیالاته باید بی خیال بشیم رفع تحریم ها هیچ تغییری توی استور ها ایجاد نمیکنه چون از داخل مشکل داریم تا خارج !

  پاسخ

  Milad_Sh گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۰۰:۵۱

  Enrique جان موافقم با نظرت ولی حداقل میتونه برنامه های غیر پولی رو در اختیار بگذاره، مثلا الان از توی استور نمیشه کلش یا نید فور اسپید و یا… دانلود کرد.

  پاسخ

  Enrique Iglesias گفته:
  ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت: ۰۱:۲۴

  میدونی این طور برنامه ها دست خوده دولوپر ها و سازنده هاست که محدودیت روی کشور ها بگذارن یا نه و فکر نمیکنم ربطی به گوگل داشته باشه!. گرچه امیدوارم روزی برسه به راحتی و ازادی از اینترنت و سایر امکانات دیگر استفاده کنیم !

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here