z3.5.0
سونی در جریان کنگره جهانی موبایل بالاخره از رابط کاربری خود در اندروید 5.0 پرده برداشت. در این نمایشگاه سونی نسخه ای آزمایشی از اندروید 5.0 را که بر روی اکسپریا Z3 نصب گردید در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد تا با رابط کاربری لالی پاپ سونی بیشتر آشنا شوند.

ساعتی قبل یک ویدئو از اندروید 5.0 را که در حال اجرا بر روی اکسپریا Z3 بود با هم تماشا کردیم. در این ویدئو برخی از قسمت های دستگاه از جمله نوار هشدارها و تنظیمات به نمایش گذاشته شد. حالا نیز ویدئویی جدید از این دستگاه با نسخه نرم افزاری اندروید 5.0.2 به دست ما رسیده که جزئیاتی جدید از لالی پاپ را نمایش میدهد.

در این ویدئوی کوتاه برخی از برنامه های اصلی از جمله آلبوم، ویدئو، موزیک، تماس ها و … به نمایش در می آیند. دگرگونی در رابط کاربری لالی پاپ سونی نسبت به آنچه که در کیت کت مشاهده کرده بودیم به وضوح قابل رویت است. این ویدئوی کوتاه در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا با کیفیت بالا آماده شده است که از شما دعوت میکنیم آن را تماشا کنید. در پایان نظرات خود را در رابطه با آنچه که تا به این لحظه از آب نبات چوبی ساخته شده به دست سونی دیدید بیان کنید.

 

z3.5.0

ویدئوی کار با اندروید ۵٫۰ در اکسپریا Z3