xperia-m4-aqua-stay-out-with-a-2-day-battery-1-583039a1875883c0214d5f54824ced7d-620
اکسپریا M4 Aqua از لحظه معرفی تا به امروز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این دستگاه که در جریان کنگره جهانی موبایل 2015 در کنار تبلت اکسپریا Z4 معرفی شد به عنوان یک اسمارت فون میان رده تمام شاخصه های یک گوشی بالارده را در خود قرار داده است.

اکسپریا M4 Aqua بسیاری از اولین های سونی را به نام خود ثبت کرده است. اولین اسمارت فون هشت هسته ای سونی، اولین مدل ضد آب بدون درپوش محافظ پورت شارژ و … ویژگی هایی است که بسیار مجذوب کننده است. آنهایی که قصد خرید یک گوشی هوشمند قدرتمند با بودجه مناسب را دارند قطعا اکسپریا M4 Aqua به عنوان یک اسمارت فون 280 یورویی انتخاب مناسب برای آنها خواهد بود.

عرضه اکسپریا M4 Aqua به بازارهای جهانی قرار است از هفته آینده رسما آغاز شود. اگر شما هم علاقه مند به خرید این دستگاه هستید فقط اندکی دیگر صبوری کافیست تا به زودی این گوشی خوش ساخت را در دستان خود احساس کنید. یک ویدئوی زیبا از آنباکسینگ این دستگاه به دست رسیده که در ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا میکنید. در این ویدئو گوشه هایی از این اسمارت فون زیبا به نمایش گذاشته میشود. نکته جالب در این ویدئو استفاده از نسخه جدید لانچر اکسپریا است که روز گذشته در مورد آن صحبت کرده بودیم.

m4

ویدئوی آنباکسینگ اکسپریا M4 Aqua