DSC_0002 (2)

وقتی صحبت از ورود رسمی یک گوشی هوشمند پرچمدار به بازارهایِ یک کشور میشود، اولین چیزی که ذهن همگان را به خود مشغول میکند جعبه گشایی آن گوشی هوشمند است. شاید بسیاری در بدو ورود به بازار قصد خرید آن گوشی هوشمند را داشته باشند و بخواهند بدانند در داخل جعبه گوشی مذکور چه وسایل جانبی خاصی برای منطقه مورد نظرشان قرار گرفته است و شاید هم بسیاری قصد این را داشته باشند که در آینده ای نزدیک آن گوشی هوشمند را خریداری کنند.

در مجموع، جعبه گشایی گوشی هایِ هوشمند پرچمدار همیشه از جذابیت خاصی برخوردار است و همیشه طرفداران زیادی دارد. حالا و به عنوان اولین سایت در این مرز و بوم، مفتخر هستیم که با اولین جعبه گشایی گوشی اکسپریا Z5 Premium در ایران در خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی باشیم.

اگر سایت تخصصی اکسپریا را در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و یا کانال تلگرام دنبال کرده باشید، پیش از این نوید بررسی تخصصی اکسپریا Z5 Premium را در آینده ای نزدیک داده بودیم. حال به عنوان اولین پیشکش برای شما همراهان همیشگی، فعلاً یک آنباکسینگ رسمی و اختصاصی از نسخه مشکی رنگ این گوشی تهیه کرده ایم، که دیدنش خالی از لطف نمیباشد.

در این ویدئویِ اختصاصی علاوه بر ارائه توضیحات پیرامون این گوشی هوشمند و جعبه گشایی آن، فرصت شد تا بررسی بسیار سریعی بر این گوشی هوشمند و صفحه نمایش خارق العاده و بینظیر 4K آن داشته باشیم، که در دنیا لقب اولین صفحه نمایش 4K در یک گوشی هوشمند را کسب کرده است.

بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ اولین جعبه گشایی گوشی اکسپریا Z5 Premium دو سیم کارته در ایران دعوت کنیم. این شما و این اکسپریا Z5 Premium…