قطعاً برایِ تمامی گیمرهایِ کنسول پلی استیشن بازی Gran Turismo یک بازی بسیار محبوب میباشد و با آن خاطراتی دارند. سونی در نسل هایِ مختلف کنسول پلی استیشن نسخه هایِ مختلفی از بازی Gran Turismo را در دسترس گیمرهایِ خود قرار داد و چند سالی است که در حال ساخت نسخه مخصوص کنسول PS4 این بازی میباشد، که آنرا با نام Gran Turismo Sport میشناسیم.

سونی در نظر داشت در سال 2016 این بازی را عرضه کند، اما با معرفی و عرضه کنسول ارتقا یافتۀ PS4 Pro، تصمیم بر این شد که نهایت تلاش برایِ همگام سازی بازی مذکور در رزلوشن 4K HDR انجام شود، تا گیمرهایی که از کنسول PS4 Pro و یک تلویزیون با پشتیبانی از فناوری 4K HDR دارند نهایت لذت را از این بازی ببرند. به همین دلیل تا به امروز عرضه این بازی به تأخیر افتاد.

تا پیش از این تنها تاریخی که از عرضه بازی مذکور در دست داشتیم، تاریخی نامعلوم در پاییز سال 2017 میلادی بود، اما حالا سونی تاریخ عرضه دقیق این بازی را اعلام کرده است. سونی ساعاتی پیش رسماً در وبلاگ خود اعلام کرد که تاریخ عرضه نهایی بازی Gran Turismo Sport روز هفدهم ماه اُکتبر 2017 میلادی میباشد.

علاوه بر مشخص شدن تاریخ عرضه این بازی، سونی قیمت نسخه هایِ مختلف این بازی را به همراه جزئیات بسته هایِ پیشنهادی نیز اعلام کرده است. همچون نسل هایِ قبل، بازی Gran Turismo Sport در 2 بسته پیشنهادی به کاربران ارائه میشود. بسته Limited Edition حاوی برخی امکانات اختصاصی میباشد و بسته Digital Deluxe Edition حاوی امکانات بسیار ویژه ای برایِ خریداران این بازی میباشد. در زیر میتوانید ویژگی این 2 نسخه و قیمت هایِ آنها را مشاهده کنید.

بازی Gran Turismo نسخه Limited Edition – قیمت: 69.99 دلار آمریکا

– 8 ماشین ویژه مخصوص شروع بازی

– 1 میلیون پول نقد در ابتدایِ بازی

– بسته استیکرهایِ مخصوص

– 30 عکس پروفایل اختصاصی برایِ گیمر

– لباس مخصوص با رنگ کروم برایِ راننده

– بسته مخصوص فلزی و کتابچه راهنمایِ مخصوص

 

بازی Gran Turismo نسخه Digital Deluxe Edition – قیمت: 79.99 دلار آمریکا

– 12 ماشین ویژه مخصوص شروع بازی

– 2 میلیون پول نقد در ابتدایِ بازی

– بسته استیکرهایِ مخصوص

– 60 عکس پروفایل اختصاصی برایِ گیمر

– لباس مخصوص با رنگ کروم برایِ راننده

پیش بینی میشود بازی Gran Turismo Sport همچون نسل هایِ قبل با استقبال بینظیر گیمرها مواجه شود. Polyphony Digital ( سازنده بازی ) وقت بسیار زیادی بر رویِ جزئیات این بازی از لحاظ گرافیکی گذاشته است و بر اساس گمانه زنی کارشناسان، این بازی طبیعی ترین شبیه ساز مسابقات ماشین سواری در دنیا میباشد.

منبع: