هدست MDR-NC750 سونی از آن دست محصولاتی است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. این هدست بنا بر شرایطی با دو سال تاخیر وارد کشور ایران شد تا بسیاری از دوست داران موسیقی از تجربه یک محصول مرغوب و با کیفیت محروم شوند. این هدست با قیمت حدود 350 تا 400 هزار تومان در بسیاری از فروشگاه های کشور در دسترس است که برای این هدست قیمت معقولی است.

فروشگاه جانبی امروز با یک پیشنهاد بسیار استثنایی به سراغ شما آمده است. این هدست فوق العاده که از فناوری حذف نویز سونی بهره مند است، به مدت محدود با تخفیف استثنایی در این فروشگاه عرضه خواهد شد. قیمت این هدست با تخفیف در نظر گرفته شده هم اکنون 299 هزار تومان اعلام شده که کمترین قیمت موجود برای این محصول در ایران است.

گمان میکنیم که نیاز به توضیح نباشد که اگر علاقه مند به این هدست با فناوری Hi-RES هستید، شاید فرصت بهتری برای بدست آوردن این محصول نصیب شما نشود. قیمت 299 هزار تومانی فروشگاه جانبی برای این هدست شامل گارانتی 18 ماهه نیز میشود که خرید مطمئنی را برای شما رقم خواهد زد.

در مورد هدست MDR-NC750 تا به امروز زیاد سخن گفتیم. اما اگر هنوز با این هدست قدرتمند آشنایی ندارید به شما توصیه میکنیم حتما بررسی تخصصی این محصول را از اینجا بخوانید. اگر شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان هدست حذف نویز MDR-NC750 هستید، این فرصت استثنایی برای خرید هدست مورد علاقه خود را از دست ندهید. توجه داشته باشید که موجودی این هدست بسیار محدود بوده و ممکن است دیگر چنین فرصتی برای خرید آن نداشته باشید. فروشگاه جانبی را از لینک زیر برای خرید هدست MDR-NC750 دنبال کنید.

هدست MDR-NC750 در فروشگاه جانبی