Z5_Z5c_WhiteWhite_Group-640x453

در طی مدت زمانی که گوشی هایِ خانواده Z5 سونی در اختیار تیم اکسپریان قرار داشت، فرصت شد تا به غیر از بررسی تخصصی این گوشی ها، برخی از جزئیات دو گوشی را نیز مورد بررسی دقیق قرار دهیم. معمولاً این بررسی ها یا با گوشی هم خانواده یا با پرچمداران مطرح بازار صورت میگیرد.

تا به امروز چند بررسی تخصصی و ویدئویی را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی به اشتراک گذاشتیم و در ادامه روند بررسی هایِ تخصصی پرچمداران جدید سونی، باز هم با یک مقایسه جذاب دیگر در خدمت شما هستیم. اینبار به سراغ یکی از چالش براَنگیزترین بخش هایِ دو عضو خانواده Z5 رفته ایم.

همانطور که در جریان هستید، سونی برای هر 3 عضو خانواده گوشی هایِ Z5 خود از پردازنده اسنپدراگون 810 استفاده کرده است، اما میزان حافظه رم در نظر گرفته شده برای گوشی هایِ اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 پرمیوم 3 گیگابایت و برای نسخه کامپکت 2 گیگابایت است.

حال پرسش مهمی که در اینحا مطرح میشود این است که آیا 2 گیگابایت حافظه رم برای نسخه کوچکتر پرچمدار جدید سونی کافی است یا خیر؟ آیا گوشی اکسپریا Z5 کامپکت یارایِ رقابت با برادران بزرگتر خود در بخش سرعت بوت شدن و چند وظیفگی را دارد یا خیر؟

برای رسیدن به پاسخ این پرسش هایِ مهم بهتر است ویدئویِ تهیه شده از مقایسه سرعت بوت و چند وظیفگی گوشی هایِ اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 کامپکت را تماشا کنید. با ما همراه باشید…