در فاصله کمتر از سه روز تا کنفرانس مطبوعاتی سونی در کنگره جهانی موبایل 2017، هر لحظه باید منتظر درز اخبار و تصاویر جدید از گوشی های هوشمند سونی باشیم. اتفاقی که در روزهای گذشته به دفعات متعدد رخ داد و قطعا در روزهای کوتاه مانده تا این رویداد هم رخ میدهد.

امروز تصویری جدید از یک مدل معرفی نشده از سونی به بیرون درز کرد که مشخصات آن تقریبا با آنچه که اطلاع داشتیم همخوانی دارد. این تصویر هر چند که چندان واضح نیست، اما کاملا با تصویری که چند روز قبل از گوشی های سونی به بیرون درز کرده بود مطابقت دارد.

گفته میشود این دستگاه همان میان رده ای خواهد بود که در MWC 2017 معرفی میشود. یک فبلت سلفی محور که مشخصات آن را برای راحتی کار بر روی عکس قرار داده ایم. پردازنده مدیاتک Helio P20، رم 4 گیگابایت، حافظه داخلی 64 گیگابایت، دوربین اصلی 23 و سلفی 16 با فلاش به همراه صفحه نمایش فول اچ دی که اندازه آن احتمالا 6 اینچ خواهد بود.

نکته جالب در این تصویر، لاک اسکرین آن است که شکل و شمایل جدیدی دارد. سونی معمولا هر سال از طرح جدیدی برای لاک اسکرین استفاده میکند که در صورت تایید تصویر فوق، احتمالا طرح سال 2017 سونی به این صورت خواهد بود. به هر حال سایت تخصصی اکسپریا را در فاصله 3 روز مانده تا رویداد بزرگ MWC از دست ندهید. هر لحظه امکان انتشار خبرهای جدیدتری از محصولات سونی وجود دارد.