lollipop
همانطور که میدانید به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ پس از مدت ها انتظار از روز گذشته توسط سونی آغاز شد. روز گذشته اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 کامپکت اولین دستگاه هایی بودند که این به روزرسانی را دریافت کردند. امروز نیز اکسپریا Z2 در کنار دو تبلت اکسپریا Z2 و اکسپریا Z3 این آپدیت را دریافت کردند.

در دو روز گذشته و همزمان با آغاز به روزرسانی با توجه به عدم گستردگی عرضه این نسخه با حجم بالای سوالات کاربران رو به رو شدیم. هرچند که سیاست سایت تخصصی اکسپریا بر مبنای پاسخگویی به سوالات کاربران در انجمن بنا نهاده شده اما اینبار بر آن شدیم تا در یک عنوان خبری جداگانه به پاسخگویی سوالات شما عزیزان بپردازیم.

در این عنوان به هرگونه سوال کاربران پیرامون آپدیت های اکسپریا پاسخ داده خواهد شد. فقط توجه داشته باشید:
– تنها سوالات مربوط به آپدیت لالی پاپ اکسپریا پاسخ داده خواهد شد.
– از هر گونه سوال در خصوص زمان دقیق آپدیت های آینده خودداری کنید. چرا که زمان دقیق هیچ آپدیتی به هیچ وجه مشخص نیست و تنها زمان تقریبی اطلاعات در دسترس است که در خبر زیر میتوانید آن را مشاهده کنید.
آخرین وضعیت به روزرسانی گوشی های اکسپریا تا به این لحظه (۲۵ اسفند)
– از پرسیدن سوالات تکراری جدا خودداری کنید. با توجه به حجم بالای سوالات قبل از پرسش به دیگر سوالات مشاهده کرده تا در صورت مشاهده سوالی مشابه با سوال خود پاسخ خود را دریافت کرده باشید.
– سوالاتی در مورد چگونگی به روزرسانی و مشکلات در این باره شامل این مطلب نخواهد شد و پاسخ به آنها در انجمن صورت میگیرد.
– پاسخ به سوالات کاربران از هم اکنون تا ساعت 18 فردا (27 اسفند) انجام میگیرد.
– سعی ما بر این است هر چه سریعتر به سوالات شما کاربران پاسخ دهیم. با این حال ممکن است در مقاطعی پاسخ به سوال کمی با تاخیر صورت پذیرد. لطفا شکیبا باشید.

با تشکر از تمامی کاربران عزیز سوالات خود را پیرامون این آپدیت با ما در میان بگذارید.