بالاخره پس از ماه ها انتظار، تنها چند روز مانده به کنفرانس مطبوعاتی سونی در کنگره جهانی موبایل، اولین دیدار با اکسپریا XZ2 به وقوع پیوست. ما مدت ها منتظر انتشار اولین تصویر از اکسپریا XZ2 بودیم تا ببینیم سونی چه محصولی را برای نمایش قدرت خود در سال 2018 روانه بازار خواهد کرد.

در روزهای اخیر این اکسپریا XZ2 Compact بود که برای اولین بار خودش را نشان داد. یک تصویر نه چندان واضح و چند رندر که بر پایه این تصویر ساخته شده بودند، تمام تصورات ذهنی ما را از پرچمدار سونی تشکیل دادند. با این حال هیچ چیز جای پرچمدار اصلی سونی یعنی اکسپریا XZ2 را نمیگیرد! انتظار برای تماشای اکسپریا XZ2 یک چیز دیگری است.

اگر آماده اید، شما را با اکسپریا XZ2 رو به رو میکنیم. اولین تصویر از اکسپریا XZ2 که در فاصله سه روز تا کنفرانس مطبوعاتی سونی بدست ما رسید را برای شما به اشتراک میگذاریم تا به تماشای پرچمدار جدید سونی بنشینید! این شما و این اکسپریا XZ2 که روز دوشنبه در شهر بارسلون معرفی خواهد شد.

همانطور که مشاهده میکنید سونی در اکسپریا XZ2 به صفحه نمایش 18:9 و سنسور اثر انگشت در پشت صفحه روی آورده است. کم کردن حاشیه ها هم به بهترین شکل ممکن رخ داده و در پشت نیز یک دوربین به همراه سنسورهای وابسته در وسط قرار گرفتند. لوگوی سونی در پایین دستگاه و لوگوی اکسپریا نیز در پشت قرار دارد. نظر شما چیست؟