دو سال قبل، وقتی که سونی در نمایشگاه IFA 2015، از آخرین نسل اسمارت فون های سری Z پرده برداشت، یک هدست بسیار جذاب و کوچک در کنار آنها خودنمایی کرد. هدست حذف نویز MDR-NC750 سونی که از تکنولوژی صدای Hi-Res نیز برخوردار است یکی از جذاب ترین محصولات سونی بود که در سال های اخیر راه به بازار ایران پیدا نکرد.

چند هفته قبل بررسی تخصصی هدست MDR-NC750 را از سایت تخصصی اکسپریا خواندید و دیدید که این هدست کوچک چه پتانسیل بالایی در ارائه یک صدای با کیفیت و کم نظیر دارد. انتظارات برای ورود این هدست بسیار طولانی شد و دقیقاً در روزهایی که هیچکس به ورود این هدست به بازار ایران امیدی نداشت، MDR-NC750 پا به فروشگاه های کشور گذاشت.

فروشگاه جانبی به عنوان اولین فروشگاه آنلاین در کشور به انتظارات پایان داد و هدست حذف نویز MDR-NC750 را هم اکنون برای فروش در وبسایت خود قرار داده است. این هدست هم اکنون با رنگ مشکی در سایت جانبی موجود است اما بیشتر از موجود شدن این هدست، قیمت آن است که ما را متعجب میکند. برای این هدست کم نظیر و قدرتمند در فروشگاه جانبی قیمت بسیار مناسب 349 هزار تومان در نظر گرفته شده و جالب تر اینکه 18 ماه گارانتی نیز برای این محصول ارائه میشود.

در مورد هدست MDR-NC750 تا به امروز زیاد سخن گفتیم. اما اگر هنوز با این هدست قدرتمند آشنایی ندارید به شما توصیه میکنیم حتما بررسی تخصصی این محصول را از اینجا بخوانید. اگر شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان هدست حذف نویز MDR-NC750 هستید، این فرصت استثنایی برای خرید هدست مورد علاقه خود را از دست ندهید. توجه داشته باشید که موجودی این هدست بسیار محدود بوده و ممکن است دیگر چنین فرصتی برای خرید آن نداشته باشید. فروشگاه جانبی را از لینک زیر برای خرید هدست MDR-NC750 دنبال کنید.

هدست MDR-NC750 در فروشگاه جانبی